Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rontáslevétel? Hogy működik?...

Rontáslevétel? Hogy működik? Lehet ebben hinni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy aki hisz, annak működik.
2011. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy lehet kiszűrni, hogy ki ért hozzá, és ki az aki csak azt állítja magáról, hogy ért hozzá?
2011. jún. 8. 11:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Aki esetleg ingyen csinálja, jobban elhiszem, hogy ért hozzá, mert nem ebből akar meggazdagodni.
2011. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

"Hogy lehet kiszűrni, hogy ki ért hozzá, és ki az aki csak azt állítja magáról, hogy ért hozzá?"


Egyszerűen. Mindenki csak azt állítja, hogy ért hozzá. Ugyanis olyan, hogy rontás, és rontás levétele, NEM LÉTEZIK!!

2011. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs rontás olyan értelemben, ahogy mondják.


Hanem az van, hogy valaki vagy valakik, a környezeted negatívan rosszindulatúan és ellenségesen áll hozzád, ezért ezt Te átveszed, és szomorú, depressziós, önbizalom hiányos leszel.

Ezt az ellenséges viselkedést feléd, ezt nevezhetjük akár rontásnak is.


De ezt ilyen-olyan gyertya mágiával nem lehet levenni rólad.

Maximum csak az ad erőt, hogy valaki azt mondja, hogy tud és akar segíteni neked.

Ettől érzed azt, hogy egy rontáslevétel után könnyebb a szíved.


Miből érzed egyébként, hogy rontás van rajtad?

2011. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Páromon gondoljuk, hogy rontás lehet. Akármibe belefog, semmi se jön össze. Még ami egy "tuti üzletnek" ígérkezik, az utolsó pillanatban az is befuccsol. Csinálhat akármit, semmi se sikerül neki.
2011. jún. 8. 11:28
 7/14 Draug válasza:
Azt, hogy ki a csaló, és ki az, aki tényleg tudhat valamit, előre nehéz kiszűrni... de ha a párod hisz az ilyesmiben, mindenképp érdemes elvinni. Még ha valójában nem is történik semmi spirituális hókuszpókusz, a párodnak már a hit is elég önbizalmat adhat ahhoz, hogy legközelebb összejöjjön, amibe belefog ;)
2011. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

11.19 vagyok.


Lehet, hogy valaki bebeszélte a párodnak, hogy ő úgysem lesz soha sikeres.

A szülei esetleg, lehet, hogy azt mondták neki, hogy az ő élete abból fog állni, hogy sikertelen, fillérekért dolgozik, és soha nem fog egyről a kettőre jutni.

Ezek a korai hatások nagyon bevésődnek a lélekbe.


De, ha egy rontás levétel javítana az önbizalmán, és elhinné, hogy ettől összejöhetnek a dolgai, akkor menjetek el.


Semmit nem veszít vele, és pár ezer forintot megér, ha így könnyebb lesz a lelke, és kap egy kis önbizalmat.


De több tízezret ne adjatok ki erre.

2011. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért mert szerencsétlenség történik vele, még nem rontás van rajta. Inkább gondoljátok végig, hogy ő mit tehet azért, hogy ne legyen szerencsétlen. Rontásra gyanakodni csak a valódi probléma tagadását jelenti azáltal, hogy egy külső okot tulajdonítasz neki
2011. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért mennétek el jóshoz, ha ingyen megkaphatjátok a világ legnagyobb ajándékát? Semmit sem kell tennetek ezért, csak el kell, hogy fogadjátok.

Hogy mi ez? Jézus azért halt meg a kereszten, hogy minden bűn, átok és rontás megszűnjön az életetekben. Ő valóságosan meg tud szabadítani, örökké. Ezt nem érdemelheti ki senki sem, ezért ajándék, ami csak akkor lesz a tiétek, ha elfogadjátok.


Jézus szeret titeket, és azt szeretné, ha mindenben sikeresek lennétek!

"Mert csak én tudom mi a tervem veletek, békességet és nem romlást tervezek és reményteljes jövőt adok nektek." (Jeremiás 29:11)

Isten Igéje tele van ígéretekkel, amiket mind megkaphattok Jézus által. Miért hinnétek az emberi rontáslevételben, ami ráadásul rengeteg pénzbe kerül, ha itt van Isten Fia, Jézus, aki nagyon szeret benneteket, és ingyen megoldja az összes problémátokat?! Ha tényleg vágytok az igazságra, az örömre és a békességre, Jézusban megtaláljátok. Azt mondta, hogy aki keres, az talál. Én megtaláltam, és azóta új ember vagyok, tele békével és örömmel.


Isten áldjon!

2011. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!