Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Már elegem van, minden elkerül...

Már elegem van, minden elkerül, lassan 2 éve folyamatosan jönnek a szerencsétlenségek, egy kis szerencse sem talál el semmiben, voltam rontásleszedőnél is az sem segített, mit tehetnék? Hogy szedjek le magamról egy komolyabb rontást?

Figyelt kérdés
Voltam kb 2 hónapja egy rontásleszedő boszinál, ő nem csaló, tényleg nagyon sok embernek segített, de nekem ő sem tudott ezek szerint. Mondtam neki a dolgokat, hogy a egy év alatt 2 állásomból is kirúgtak "figyelmetlenség" miatt, amikor ezelőtt mindenki agyon dicsért, nem volt semmi gondom semmivel, szerelmi téren is kerülnek a pasik, már senkim se volt lassan 1 éve. És a nő mondta, tényleg látja hogy nagy gondok vannak, ezektől meg kell szabadulni minél előbb mert nagy gondok lesznek. Azt is mondta, látja hogy az aurám is elég durván szúr, és tényleg az emberek is kerülnek, egyre több dolog megy ki a fejemből.. Már nemtudom mit csinálni, annak örülnék ha segítségként elcsapna egy busz. Mit csináljak? Könyörgöm Segítsetek! Különböző ezoterikus emberekre nem akarok feleslegesen pénzt költeni.

2015. nov. 15. 20:06
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Csak a gondolatmenetedet követve: ha egy állítólagos szakértő nem tudta rólad leszedni, akkor szerinted te magadnak hogyan fogod tudni? Egyáltalán miből gondolod, hogy ez átok és nem rossz döntések sorozata?
2015. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy ez rontás, mivel van egy pár rosszakaró is, és ezt a nő látta is, meg ő mondta, látja hogy tényleg komoly gondok vannak, nem véletlenül! Ezek előtt minden jól ment, gondok nélkül, nem is változtattam magamon semmit
2015. nov. 15. 20:20
 3/9 Amarok Tonrar ***** válasza:

"ezt a nő látta is, meg ő mondta, látja hogy tényleg komoly gondok vannak, nem véletlenül!"


De azt ugye érted, hogy neki ez a dolga. Ezzel foglalkozik, ha már elmentél hozzá, akkor természetesen megerősít a félelmeidben. Tudnál példákat mondani, hogy mi nem megy, és hogyan történt a váltás? Mi történt veled akkoriban?

2015. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondok érted egy neo tauri hamellát, hogy megszabadulj. Viszont sokba fog kerülni...

https://www.youtube.com/watch?v=4msVueJK_6I

2015. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En se nyertem meg semmit se.
2015. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Menj vissza garanciába hozzá!

:-)

2015. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ezt nézd meg,szànj rà egy kis időt és talán maàsképp fogod làtni a dolgokat :)

[link]

2015. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Az utolsó válaszolónak: Megpróbálom. Remélem beválik :) te is csinálod?
2015. nov. 16. 18:05
 9/9 anonim válasza:
Igen :) próbálkozok vele és hatàsos :)
2015. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!