Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kihez kellene fordulnom, ha...

Kihez kellene fordulnom, ha kezdem úgy érezni, hogy játszik velem a sors, pedig eddig szkeptikus voltam?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag úgy érzem családilag el vagyunk átkozva... pedig tényleg nem vagyok egy olyan ember aki valaha hitt volna a jósokban, látókban.. ráadásul mára már nagyon negatív, paranoiás es szorongó ember lettem, emiatt félek, hogy csak még rosszabb lesz minden, de hülyének érezném magam, ha pozitív lennék, miután rossz dolgok történtek velem...

kihez forduljak?


2020. febr. 26. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Azért érzed úgy, hogy el vagy átkozva, mert ebben a hitben élsz. Saját magadat tartod ebben az ördögi körben.

Amúgy rossz dolgok sosem történtek veled. Történtek veled bizonyos dolgok, de azok se jó, se rosszak nem voltak egészen addig, amíg nem ítéled meg annak.

2020. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Hasonló cipőben jarok, csak en mindig spirituális bealkitottsagu voltam. Ráadasul engem tisztítottak mar es utana rosszabb lett. Minden alkalommal. Szoval, ha valakit talalsz, aki segít engem is erdekel.
2020. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg imádkozz. Nekem vallásos ismerőseim szokták mondani, amit nagyon szépek kérek, hogy kérd szívedből.
2020. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Tenják Tamás táltos, Nyíregyháza! :)
2020. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!