Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy feloldódni...

Mit jelent az, hogy feloldódni az örökkévalóságban?

Figyelt kérdés
Mi egyáltalán az örökkévalóság?
2020. febr. 29. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez kontextusfüggő. “tartalmaidban ott bolyong

az öntudatlan örökkévalóság.” Ami Marton Mártában - ki az Óda című verset ihlette - bolyong. De ez csak egy példa.

Az meg, hogy feloldódni az örökkévalóságban olyan metafora, ami sok féle módon értelmezhető. Illetve sok féke helyzetet jellemezhetünk így. Én pl. egyszer 2 db füves cigi elszívása után azt éreztem, hogy na most tökéletesen megértettem a Világegyetem működését. Ha bölcsész lennék talán azt mondtam volna erre, hogy “feloldódtam az örökkévalóságban”. De egy jó dugás után is mondhatja az ember, ill. asszony inkább, mert nekik ritkábban jön össze az orgazmus, ezért inkább őket sarkallja nagy szavakra.

Szóval intellektuális méltóságon aluli kifejezés.

2020. febr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mo.-n élni a hétköznapi életet.
2020. febr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egó feloldását jelenti.

Az örökkévalóság az idő nélküliséget jelenti. Az Univerzum ebben az időtlen térben létezik. Bár az Univerzumban látszólag van idő, azon kívül nincs. Ott csak a jelen van. Amikor feloldódsz az örökkévalóságban, akkor feloldod a kötelékeket, amik az Univerzum illúziójához kötnek. Maga a gondolkodás is az Univerzumhoz tartozik. Minél kevesebbet gondolkodsz, annál közelebb kerülsz a végső valósághoz.

2020. febr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"feloldódni az örökkévalóságban" ez egy filmből van?

Feloldódni savban szokás...

De akkor az örökkévalóság, egy véget nem érő savazás. Ami a valóságunkból kiindulva korrekt és helyes értelmezés...

2020. febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szomorú dolog előadása úgy, hogy ne legyen szomorú se boldog.
2020. febr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2

Egy hétre elköltöztetnélek Afrikába. Meg mindenkit, aki szerint rossz az élet Magyarországon.

2020. febr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Én mondjuk egy időre tényleg elköltöztem Afrikába. Még ott is jobb volt mint Magyarországon.

2021. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!