Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyes csakrákat hogyan lehet...

Egyes csakrákat hogyan lehet stimulálni, aktivizálni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
A csakrákat én inkább az ezotériában stimulálnám!
2020. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Rossz kategória, rakasd át az ezo-humbugok közé.
2020. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

#2

Bár a csakra, mint szó és kifejezés ezós humbuknak tűnik, mert a dolgot, amire a szó mutat azzal a sok hülyeséggel azonosítod, ami maga a csakra szó köré kerítettek.

Tényleg létezik az, amit a csakra szó alatt értenek. De nem muszáj csakrának nevezned, én se nevezem annak, mert teljes ellenállást vált ki az emberekből maga a szó.

Magad is megbizonyosodhatsz a létezésükről, ha elkezded érezni a szívednél, a gyomrodnál ezeket az energiamezőket. Ezt a kettőt talán a legkönnyebb érezni. De a homlokodnál is érezheted, ha elkezded érezni a homlokod. Fel fogsz ismerni egyfajta bizsergést, amit ekkor érzel. Csak próbáld ki.


A kérdésre a válasz: Úgy, ha tudatosan érzed őket. + Jelenlét meditációval.

2020. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Az energiamező is ezo-humbug.
2020. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Toboz111 ***** válasza:
76%

Szinte mindennel. Minden gondolatod, szavad, tetted, emberekkel való találkozásod hat az egész energiameződre, csakráidra. Ha nem vagy rá tudatos és nem "csinálsz" semmit akkor is stimulálod, aktivizálod magad (vagy építő vagy romboló jelleggel). A legtöbbet a napi 2x minimum 3-10 perc teljes légzéssel tudsz elérni (ez lehet egy alap, majd erre lehet "építkezni".)

Ezen kívül a lehetőségek száma szinte korlátlan: színterápia (pl. ruha, környezet, étel...), hangterápia (zene, éneklés, hangtál terápia...), mozgás (sport, jóga, mozgásmeditáció, meridiántorna, túrázás...), illatok (füstölők, gyertyák, olajok...) különböző meditációs technikák stb.

Fentieken túl: energiagyógyászat csakratisztítással egybekötve, "szellem terápia", kristálygyógyászat, stb.

2020. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
A helyes válasz: nem könnyen és ezt nem lehet csak úgy megválaszolni. A szakirodalom nem is így indít. A csakrastimulálás olyasmi, mint a landolás egy boeing 747-sel, azaz nem az első gyakorlat. Megfelelő vezető és tapasztalat nélkül nem érdemes, sőt kifejezetten tilos vele foglalkozni.
2020. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki azt gondolja, hogy ez ezotérikus kérdés az erősen téved. Az eljárás több ezer éves és valós oka, eredménye és módszere van. Akkor látszik ezotérikusnak, ha az ezotéria rovatban keressük a szakirodalmat.
2020. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

"De a homlokodnál is érezheted, ha elkezded érezni a homlokod2

.

Önmagával való magyarázat.

- Apuci! Ni az a vakparádé?

- A vakparádé az a vakparádé.

2020. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Atcsy válasza:
81%

Régebben én sem hittem ezekben a dolgokban. Aztán.egy véletlen.folytán elkerültem egy hangterapiára és valóban megéreztem a csakrákat. Ez manapság mar tudományosan bizonyított.


Úgyhogy, aki nem hisz benne az vagy menjen el egy olyan terápiára. Nem kell itt az állítani azt, hogy kamu az egész.


Tessék elmenni és kiismerni magunkat és nem csak ugatni a fórumon a többieknek.

2020. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Laylah ***** válasza:
100%
Tudatod kihelyezésével az egyes csakrák helyére. Aktivizálni nem kell, mert ha nem lennének aktívak, nem élnél. Javítani rajtuk meg nem értesz hozzá eléggé. Ha megy az, hogy tudatkihelyezés mellett érezd őket és fel tudd mérni az állapotukat, akkor olyan szinten is leszel, hogy tudd, milyen energiapótlással tudod őket javítani.
2020. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!