Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nekem tetszik valaki, de...

Ha nekem tetszik valaki, de sehogy nem alakul úgy a helyzet, hogy megismerjem, akkor reménytelen az egész?

Figyelt kérdés
Ezoterikus szempontból kérdezem. Vannak esetleg jelek?

2020. márc. 12. 18:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, nekem eddig mindig csak ilyen dolgok jutottak. Egy részüknek még a nevét sem tudom a mai napig sem. De egyébként engem nem emiatt érdekel az ezotéria, az ettől függetlenül is érdekel.
2020. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én még a nevét is tudom, de valszeg ő az enyémet nem. Ha bejelölném mondjuk ciki lenne, mert gondolhatná (jogosan), hogy kutakodtam utána.:(
2020. márc. 13. 10:46
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen, az a baj, hogy nem igazán lehet mit tenni ebben a helyzetben. Nekem is megfordult a fejemben az, hogy írjak-e az egyiknek, akinek tudom a nevét. Valami bókfélére gondoltam, de mivel soha nem beszéltem vele, abszolút nem is ismerem, és már nagyon régen is láttam, meg nagyon félénk is vagyok, valahogy elmegy a kedvem ettől. De aztán később mégis előjön ez a gondolat, és nem hagy nyugodni. Én egyébként férfi vagyok.

Nem tudom, hogy mit lehetne írni egy tök idegennek, teljesen járatlan őserdőben botorkálok. Meg állítólag van olyan, hogy aki nincsen bejelölve, annak az üzenetét nem könnyű megtalálni. Ezt nem igazán értem, hogy miért van. Tehát ki tudja, hogy mikor olvasná el, amit írtam neki. Istenem, pedig olyan szép lány, mint egy angyal, csak sajnos jóval fiatalabb nálam. De a legjobban attól félek, hogy letilt, és nem akarok dühös és nagyon zaklatott lelkiállapotba kerülni emiatt. Amiket itt olvasok, a nők nem igen szeretik a tök idegenektől jövő üzeneteket. Hogyha legalább egy kicsit ismerném, akkor már jobban el tudnám dönteni, hogy mi legyen.

2020. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én nem jelölném be ezt a lányt, tehát ez meg sem fordult a fejemben, mert nem vagyunk ismerősök.
2020. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én meg nem merem. Vagy oké, tegyük fel visszajelölne és utána mi lenne? Én biztos nem mernék neki írni, meg mit..
2020. márc. 13. 16:02
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

Hát pedig kérdező, ha valamit akarsz, bizony lépned kell.

𝐍𝐄𝐊𝐄𝐃 kell lépned!

2020. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

Na figyelj első válaszoló vagyok.

1#: Bármilyen szar a heéyzet az ezotériához ne fordulj mert jobb nem lesz, maximum elhitetsz magaddal egy baromságot és ugyan olyan szar lesz csak még ráadásul félre is vezeted magad,

2# Sok mindent megbántam már az életemben de amiket a legjobban megbántam, azok olyan dolgok amiket nem tettem meg mert nem volt merszem vagy mert kifogásokkal visszatartottam saját magam. Van olyan amit nem tettem meg már vagy lassan 10 éve és azóta is bánom ls gyötör ha előjön a téma. Ne ess bele ebbe a hibába mint én mert borzalmasan rossz. Inkább próbáld meg ha kell több féle képpen is mert azzal nem veszthetsz. Ha nem próbálod meg akkor soha nem fog összejönni a dolog de ha próbálkozol akkor van rá esélyed. De ha mégsem sikerül akkor meg ott vagy hogy legalább megpróbáltad és tanulhatsz belőle hogy esetleg mit nem sikerült úgy csinálnod ahogy akartad.

Tedd meg ameddig van rá lehetőséged mert ha elszalasztod azt egy életen át bánni fogod

2020. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, maximálisan igazad van! Gyűjtöm a bátorságot.

Utolsó előtti, viszont ez fordítva nem működik? Úgy értem, hogyha ő nem keres meg semmi, akkor nem is keltette, fel a figyelmét? Hogy műkődik ez?

2020. márc. 14. 17:41
 19/23 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy MÉG nem keltetted fel a figyelmét, vagy még nem eléggé ahhoz, hogy határozzon is.

De mit éreznél, ha egy másik lány fürgébb vagy bátrabb lenne nálad?

Jó lenne az neked?

2020. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ááááh, nem tudom. Akit vinni lehet, azt hagyni kell, hogy vigyék?!?
2020. márc. 14. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!