Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha jönne egy angyal és teljesí...

Ha jönne egy angyal és teljesítené három kívánságodat mit kérnél tőle?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 10:56
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
100%

1. Azonnal érjen véget a járvány

2. Nyerje meg apám a 6 milliárdot

3. Legyen tökéletes alakom

2020. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
91%
Egészséget, szeretetet, békességet!
2020. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
71%
Hogy minden ember Isten akarata szerint cselekedjen,ez által eljönne a földi menyország...
2020. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
57%

Annyi pénz amit ugymond elkölteni se lehet,

Egészség

Meg egy számomra tökéletes nő.



A pénzen meg megoldanám a többit. Megszüntetném a mélyszegénységet, jelentős összegekkel tudnék támogatni zöld kutatásokat, megújuló energiaforrások terjesztése, erdő telepítés, állatvédelem, technológiai fejlesztések. Meg még ami jönne menet közben. Nekem nem magam miatt kéne sok sok ezer milliárd vagy billiárd, hanem hogy jobb hely legyen a világból. Nekem ha lenne egy szép kertes házam, 1 megbízható Skoda vagy Volkswagen autóm, már azt mondanám, hogy meg van mindenem. Keresnék valami munkát hobbiból, nem a fizetés miatt, hanem mert élvezném azt amit csinálok. Dolgozgatnék a kertemben és kész. Nekem csak egy átlagos élet kellene, egy hűséges szerető barátnővel :)

A pénz nem boldogít igazán, de engem boldogítana, ha lenne ilyen hatalmas összegem, amivel tudnék segíteni az egész emberiségen, a környezeten, az állatokon, hogy unokáimnak, leszármazottaimnak egy szebb világot hagyjak örökségül :)

Nekem ez a legnagyobb álmom. Csak sajnos ehhez több pénz kell, mint amennyit egy élet munkájával is meg tudnék szerezni. Kb annyi mintha minden lottón, kaparós sorsjegyen mindíg én nyerném meg a főnyereményt.

2020. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
78%

Én csak egyet kivánnék:

Minden kívánságom teljesüljön.

2020. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
70%

Egészség nekem és a családomnak.

Jó anyagi körülmények.

Kapjak megbecsülést.

2020. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
75%

Kalap úr, ezt gondold át.


Csak egy rossz gondolat, R..had meg...

2020. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
70%
Azt kérném, hogy ne csak hármat kívánhassak.
2020. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
78%
Teljes koronavírus mentességet. Az embereknek egészséget.Ne legyen olyan magas az adó, a rezsi, kaja Magyarországon.
2020. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
74%

1, Egy jó állást;

2, Egy szép lábú barátnőt;

3, Új agyat.

2020. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!