Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben van valami ezotérikus...

Ebben van valami ezotérikus vagy hasonló dolog vagy csak szimpla véletlen?

Figyelt kérdés
Van, hogy egy múltbéli emberre gondolok egy nap többször is, napokig vagy csak hetekig az az ember hamarosan megjelenik újra az életembe. Ez már 3-4x is megtörtént.

2020. márc. 24. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szimpla véletlen.
2020. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem véletlen, mivel véletlenek nincsenek.

Én is gondoltam már valakire, akivel már nagyon rég nem beszéltem, és egyszer csak rám írt.

2020. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Naponta többször is gondolunk olyanokra akiket régen láttunk és aztán az figyelmünket nem az a 9999 alkalom ragadja meg amikor gondoltunk valakire és semmi sem történt hanem az az egy amikor igen.
2020. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Az emberi agy a túlélésre van berendezkedve. Ha valami normál dolog történik, pl NEM találkozol valakivel, akire éppen aznap gondoltál, azzal nem terheli a memóriát, mert túlélés szempontjából nincs jelentősége. Ha azonban valami, a normálistól eltérő történik, azt azonnal konstatálja.
2020. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!