Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha létezne...

Szerintetek, ha létezne Isten, vagy Istennő, hogy nézne ki, milyen jellemvonásaik lennének?

Figyelt kérdés

Szándékosan nem írtam vallás kategóriába, mert szerintem az úgymond "istenek" és "istennőknek" nem feltétlenül lehet kapcsolata a vallással. Legfőképp arra lennék kiváncsi, ha meghalljátok az isten/nő szót, mind ugyanazon karakterisztikákra(ez lehet mind belső tulajdonság, mind külsőség) gondolunk, vagy mind másra?

Ha belegondoltok ez egy érdekes felmérés :)

Ha tudnátok, linkelnétek egy olyan képet egy férfiról vagy nőről aki szerintetek legjobban hasonlít egy Istenre.. ez lehet egy új/régi festmény, egy sztár, hétköznapi ember, számítógépes art, bármi? (Itt most nem rendkívüli szépségre gondolok, inkább az arcvonásaikat szeretném megnézni azokról, akiket linkeltek)

Ha én meghallom az istennő szót nekem a God of War Chains of Olympus játékról jut eszembe Persephone

[link]

vagy az istenről ugyanennek a játéknak a harmadik részéből Helios

[link]

vagy Amy Lee az Evanescenceből

[link]


Hasonlít kicsit is aminket én linkeltem az általatok elképzelt istenekre/istennőkre?

kiváncsi vagyok ti kiket linkeltek.


2020. márc. 27. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

isten, Hórusz

ez

[link]

vagy ez

[link]


istennő, Ízisz

[link]


mindkettő az egyiptomi mitológiából


vagy

isten, Thor

[link]

Bragi

[link]


istennő, Frigg

[link]

Skadi

[link]


ezek pedig skandináv mitológia

2020. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha létezne isten, úgy nézne ki, ahogy akar.
2020. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Istennő így nézne ki. Jellegzetes fehér ember ideálja. Szőke, vékony, okos, csábos [link]


Isten így nézne ki. Jellegzetes fehér ideál. Okos, bölcs, erős kezű, nemes [link]


Mindketten agyasok lennének

2020. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Velejeig gonosz lenne.
2020. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!