Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Wonder Woman most akkor isten vagy félisten?

Egyáltalán mi a különbség a kettő között? Azt tudom hogy az apja isten volt, de akkor ő miért csak félig isten, miért nem teljes értékű istennő? Vagy ez hogy van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: WonderWoman, Isten, félisten, Istennő, amazon, Diana Prince, DC Comics, Zeusz, Hyppolita, Gal Gadot

aug. 29. 18:27  Privát üzenet  

A válaszok
Nem vagyok teljesen képben a DC filmekkel, de az amazonok, ha jól tudom, nem istennők. Szóval ha az apja isten, anyja amazon, akkor Diana félisten.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 29. 18:31 Privát üzenet
Az anyja Hippolüté, az amazonok királynője, de ő egy sima ember. Zeusz pedig ugyebár isten. Így a gyermekük, vagyis Diana nyilván félisten :) Persze ettől még nagyon erős, meg amúgy is elég kemény harci kiképzést kapott kiskorától kezdve.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 29. 19:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha Wonder Womannek születne gyereke, ő is halhatatlan lenne?
Miért olyan röhejesen túl erősek egyes Star Wars Legends karakterek?
Ki nyerné meg a Wonder Woman vs. Thanos ütközetet?
Az embereknek hogyan nem tűnt fel, hogy Wonder Woman nem öregszik?
Batman hogyan éli meg azt, hogy a DC szuperhősök közül egyedül ő nem isten vagy félisten?
Ki nyerné a Wonder Woman vs. Darth Sidious párharcot?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!