Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy most az utolsó...

Lehet, hogy most az utolsó napokat éljük (bibliai értelemben)?

Figyelt kérdés
Egyre több a természeti csapás, felborult az évszakok egyensúlya, itt a pandémia és még ki tudja, hogy mi jön.

2020. márc. 30. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A bankárdinasztiák nagyon szeretnék követni a Biblia mai formáját, tehát végítéletet, stb, csak hát kissé mellényúltak. Ijesztgetik az embereket, ennyi. Ha feleslegesen félsz, pszichoszomatikus betegséget okozhat (amely elmúlik idővel, ha nem felhagysz a felesleges rettegéssel).
2020. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó időket éljük immár 2000 éve, és már csak azt fedi homály, hogy ezek az utolsó idők még 2 évig, vagy még 2000000 évig tartanak.
2020. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik trónok harca egy fos
2020. máj. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A Biblia elég pontosan leírja az apokalipszist, ami egészen pontosan stimmel a mai helyzetre, ezért sem értem például a hitvesztést, hiszen éppen nőnie kéne a Biblia iránti bizalomnak:

[link]

2022. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem már valóban az utolsó időket éljük ez eléggé egyértelmű és 2023ban ez csak még rosszabb lesz.Nem voltam valami valássos soha de most elkezdtem azon gondolkozni hogy szeretnék más ember lenni és hinni Istenben.Istenfélő lettem.
2023. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!