Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Több évig tartó reménytelen,...

Több évig tartó reménytelen, plátói, egyoldalú szerelemre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy spirituális ember, de erőteljesen elgondolkoztam azon, hogy elmegyek egy ezoterikus(?) szakemberhez, aki tud valami okosat mondani.


Szerintetek mit kéne tennem?

Állandóan szorít miatta a mellkasom, őrülten féltékeny vagyok, nem tudok már koncentrálni semmire.


2020. ápr. 11. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

"egy ezoterikus szakemberhez, aki tud valami okosat mondani"

- ez egy érdekes dolog. Szerinted - sok pénzért - tud mást mondani, mint hogy engedd el? Mert én most ingyen teszem, szívesen. Senki sem tudja helyetted megtenni ezt a lépést.

Nehéz persze, de ezért nem kell pénzt kiadni, attól nem lesz könnyebb.

Ha elképzelnéd, hogy most váratlanul betoppanna a shift ő - hogy mégis Téged akar, örökre!

- és elképzeled, hogy 5 év múlva azon veszekedtek, ki vigye le a szemetet.

-------------------

talán így megmaradna a szép szerelem, ha mindez nem történik meg

-------

és kezdj új életet, írj, rajzolj, fess, zenélj, énekelj, táncolj!

majd alakul a saját életed, hogy letetted ezt a súlyt,

haladsz és nem behúzott fékkel

---

ügyes légy!

2020. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Azt tudnám tanácsolni hogy kezdj el keresni mást.

ismerekedj, érjenek impulzusok.

2020. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy elfelejted. Örökre. Vagy elkezdesz verseket írni, ha olyan tehetséges vagy, mint Juhász Gyula volt.


"Állandóan szorít miatta a mellkasom, őrülten féltékeny vagyok, nem tudok már koncentrálni semmire."


Ha reménytelen, és te is tudod és ő is közölte, akkor minek kínzod magad? Azt hiszed, azzal jobb lesz, ha elmégy egy sarlatán jósnőhöz, aki néhány ezresért csinál neked "szerelmi kötést", ami nem fog működni - mert alapból baromság -, és mindig lesz rá mgyarázata, és kifogása, ha rákérdezel, hogy miért nem működik.


Fogadd el: akibe te őrülten bele vagy esve, az nem szeret. Ennyi.

2020. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha reménytelen az eset akkor felejtsed el mert ezen nem fog változtatni semmi. Próbálj meg vele minden kapcsolatot megszakítani, nem találkozni vele stb. És akkor majd idővel enyhül a dolog. Ez az idő lehet 1-2 hónap de évek is. Ez egyén függő
2020. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Érzelmi felnövés.
2020. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!