Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box kesztyűhöz tartó, szellőzt...

Box kesztyűhöz tartó, szellőztető? Valamint mivel tudom a szagot hatásosan eltüntetni esetleg házi praktikákkal? Minden megoldás érdekel!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fent látható a kérdés! 😀

Érdekelne , hogy létezik e és ha igen honnan tudok szerezni fertőtlenítő / szagtalanító sprayt, ami a kesztyű minőségét nem rontja?

Másik , hogy létezik e hozzá valami tartó amin könnyebben kiszárad használat után.


Köszi előre is a válaszokat! 😊



2018. nov. 16. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Tegyél bele szappant.

12 évig thai-boxoltam, és sohasem volt büdös a kesztyűm.

Esetleg rakd rá a radiátorra úgy hogy van közte valami (törölköző mondjuk) hogy ne égjen meg a bőr.

2018. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam a radiátor nem sokat segített.

Egyébként én is küzdök ezzel a problémával, nekem az edzőm anno teafiltert javasolt. Valamennyit segít.

2018. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Cipőszagtalanító spray a neve.
2018. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Radiátor nekem sem, néha le törlöm, testápolóval kívülről lekezelem, de belülről még mindig rohad 😂 parfümöt nem szabad belefújni, mert az nem hozzávaló, és megkeményítheti, szóval kissé furán állok a kérdés előtt, mert több ötletem nincsen!
2018. nov. 17. 09:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Akinek van még tippje, bátran írjon! 😁
2018. nov. 17. 11:22
 6/7 Hussaro Hungaricus válasza:

1. Mindig viselj alatta bandázst, amit majd minden alkalommal mossál ki. (Legyen több.)

2. Gyakran fertőtlenítsd (antibakteriális) kendővel kívül.

3. Minden edzés, meccs után szellős helyen szárítsd ki. (Nyitott ablaknál, ventilátornál.)

4. Rakj bele (tiszta) zokniban cédrusforgácsot vagy nem porzó macskaalmot nedvességfelszívónak.


Sohase rakd mosó- vagy szárítógépbe, csak nedves kendővel törölgesd.

2019. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia , köszi. Ezeket mind csinálom, kivéve a Forgácsot😀
2019. júl. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!