Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Démon űzés hogyan zajlik?

Démon űzés hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akit már egy ideje nem hagy békén egy démon.Előfordult hogy késsel megvágta.Legutóbb fényes nappal jelent meg nem szólt semmit csak hírtelen démoni jelölést rakott rá.Már 4 haverom látta azt a démont akiről szó van.Tudom ez a egész nagyon fúrcsa nekem is az mivel vallásos vagyok.Valaki tudna nekünk segíteni?
2020. ápr. 11. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Lázad van, hogy félrebeszélsz?
2020. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Hívni kell egy papot, a placcot fel kell szenteltetni, ha a démon megszállt valakit, akkor a klasszikus kikötözős, ima kántálós történet
2020. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Segítségül hívod Jézus Krisztust, mielőtt mások fizetnek meg...
2020. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Elmentek a doktorbácsihoz az majd segít, Frontin javasolt első körben.

Hivatalos ördögűzést papok végezhetnek Vatikáni engedéllyel - de először a pap bácsi is az orvost fogja hívni a leírásod alapján.

2020. ápr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Hilti fúróval javasolt elvégezni a koponyalékelést, így a keletkezett nyíláson el tud távozni a gonosz szellem.
2020. ápr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció


Milyen elmeállapotban leledzenek emberek? Elképesztő baromságok tömege van itt. Szégyen. De miért nem mentek diliházba, az ottani személyzetet szórakoztatni?

2020. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy haverom, akit már egy ideje nem hagy békén egy vörös démon. Előfordult, hogy részegen késsel megvágta. Legutóbb fényes nappal jelent meg, így látszott rajta, hogy hazudott a korát illetően, nem szólt semmit, csak hirtelen démoni jelölést rakott rá (leköpte). Már 4 haverom húzta meg azt a démont akiről szó van. Tudom, ez az egész nagyon furcsa nekem is, mivel vallásos vagyok én nem húzhatom meg. Valaki tudna nekünk segíteni hogy szabaduljunk meg ettől a kiélt vörös luvnyától?
2020. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Nyúzd meg a barátod hogy kijöjjön a bőre alól a démon.

Ne vedd komolyan, látom minden butaságot elhiszel, ezt kérlek ne.

Viszont ha ördőgűzés kell ajánlom figyelmedbe ezt a videót, igazi profikról van szó: https://www.youtube.com/watch?v=YIHHXwjNiIQ

2020. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Le kell állni a drogozással.
2020. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy démoni jelölést rakott rá? Késsel támadta meg? A démonok karmolni szoktak ,max olyan jele lehet annak ha valakit megtámadott.
2020. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!