Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy zajlik az ördög üzés?...

Hogy zajlik az ördög üzés? Léteznek szellemek, démonok?

Figyelt kérdés
Olyan választ szeretnék, ami tudja igazolni a kérdésemre a választ!

2016. máj. 24. 19:12
 1/10 Blaster123 ***** válasza:
23%

Szellemek, démonok nem léteznek. Az ördögűzés a katolikusoknál, hinduknál és az iszlám vallásnál gyakorolták. Nem sok értelme van, a legtöbb ember ebben a helyzetben csak a középpontban akar lenni, problémái elől az életben így akar menekülni, esetleg teljesen vallás fanatikus.

Van egy pár horrorfilm erről, megnézhetőek.

2016. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Nem, nem, nem és nem.
2016. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak riogatni, de léteznek! Ha csak démoni elnyomásban van részed azt te magad is ki tudod űzni Jézus nevében, erős hittel!
2016. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ákos13 ***** válasza:
24%
Nem léteznek. Az ördögűzés addig volt divat, amíg nem ismertek olyan betegségeket, mint például az epilepszia, és akinek rohama volt, arról azt hitték, hogy megszállta az ördög. Ma már tudjuk, hogy se démonok, se angyalok, se mantikórok, se minótauroszok, se egyéb gonosz lények nincsenek.
2016. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát én már találkoztam velük és nagyon is léteznek! Aki még nem találkozott velük az állíthatja biztosan hogy nem léteznek!
2016. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Jaj bocsanat! Kimaradt egy nem! Szóval aki még nem találkozott velük az nem állíthatja hogy nem léteznek!
2016. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre kiváncsi lennék mármint a történetre
2016. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha kíváncsi vagy, elmondom! Az egész úgy kezdődött hogy elkezdtem jogazni és meditalni, majd ez odáig fajult hogy mindenféle erő ébredt fel bennem!biztos mindenki tudja hogy meditacio közben "kozmikus" energia lép be a testedbe és "atmossa"a meditálo energia rendszerét!én ezt ma már teljesen máshogy látom!szerintem ez az energia teljesen ellenőrizetlen forrásból jön egyáltalán nem jó helyről!Sőt ma már biztosan tudom hogy ez démoni, sátáni energia! Lényeg hogy ez az energia kezdte atmosni a rendszereket és én pedig kezdtem megvaltozni! Úgy értem a viselkedesem! Egyre rosszabb állapotba kerültem! Rengeteg harag és düh volt bennem! Azelőtt meg kezesbarany voltam! Csökkent bennem a tolerancia egyszerűen mindenre pattantam, majd depresszív lettem! Persze akkor még azt gondoltam hogy ez valamiféle karmikus tisztulási folyamat így tovább folytattam a jógát, meditációt! Folyt kov
2016. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

folyt.

Aztan az egyik reggel amikor mar ebredeztem egy hangra lettem figyelmes ami istenkaromlasokat mondott es atkokat szort! Akkor nagyon megijedtem de meg most is arra gondoltam hogy valami sotet oldalam kerult a felszinre a nagy "tisztulasi folyamatban"! Aztan lattam egy videot egy indiai lanyrol aki lelkes jogazo es meditalo volt majd kereszteny lett belole miutan majdnem meghalt a joganak koszonhetoen! Elmondta hogy a keleti vallasok mind pogany vallasok es mind a new age tanait terjesztik! A nagy megvilagosodas es a most divatos "felemelkedes egy uj dimenzioba" iranyzatot tamogatjak es terjesztik sot segitik elo! Mind a buddhizmus es a hinduizmus egyarant ezt hirdeti! Visszaugorva az en esetemre es a demonokhoz! miutan megneztem ezt a videot, abba hagytam a jogazast es a meditalast, azonban a kilepes nem volt ilyen egyszeru! Ugyanis ugylatszik hogy a demonok egy kicsit bepoccentek es ram tamadtak! Minden ejjel zaklattak ugy fel evig keresztul amikor is felvettem a kapcsolatot ezzel az indiai lannyal mert mar nem tudtam kihez fordulni(mar a papokat is megjartam,ordoguzesre is jelentkeztem) Szoval egyutt imadkoztunk hangosan ugy egy oran keresztul! Ez utan nem volt tobb tamadas! A demonokrol annyit hogy tobbszor probaltak megszallni es elnyomni! Nemelyik elnyomas annyira eros volt hogy olyan erzesem volt mintha megszallt volna! A karomat probalta mozgatni az egyik demon miutan valami energiat nyomott a bele! Hasonlo erzes volt mint amikor medital az ember es energiak mozognak a meridianjaiban, csak joval erosebb es intenzivebb energia injekzio volt! A demon sajat energiaja volt! A masik dolog amit az elnyomasnal ereztem az a demon gonoszsaga! Lelkileg alig birtam elviselni magamban, amikor elnyomott(reszleges megszallas, amikor a sajat tudatod nem tudja kikapcsolni elnyomni teljesen, tehat ilyenkor tudataban vagy a megszallasnak) annyi gonoszsag van bennuk!

2016. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!