Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halak nő vagyok, rák aszcenden...

Halak nő vagyok, rák aszcendenssel. Milyen horoszkopú férfi illene hozzám, illetve milyen aszcendensű?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is Köszönöm ! :)

2020. ápr. 12. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Három jegy jöhet szóba: Szűz, a Rák és a Skorpió.
2020. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aszcendens tekintetében viszont a Bak a nyerő, mert " igényes, és magasra teszi a mércét. Megbízható, odaadó partnerre van szüksége, aki egész életén át számíthat rá, biztosan nem okoz".
2020. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gya énis ugyanez vagyok nőbe :D Szerintem rák , bika, bak .
2020. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanez vagyok és a holdjegyem bika.


Én a bikákhoz nagyon vonzódom, egyszerűen utálni akarnám őket , de nem megy.


Oroszlánokkal csak az elején találtam a közös hangot, aztán folyton magáról beszélt és már meguntam


Vízöntőkhöz is vonzódom, bár valamiért sosem jön össze velük. Vagyis mondjuk úgy, hogy kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, csak pár külső tényező miatt sosem lehetnénk már együtt. Sajnos.


Talalkozgattam egy skorpio fiuval is, de vele nem találtak egyáltalan a közös hangot, pedig igyekeztünk.


Mérleg pasikhoz meg próbálnék közel kerülni, de néha annyira magabiztosak , hogy megrémisztenek.


Bika és Vízöntő:) én rájuk esküszök és még talán a Szűz csillagjegyre.


Ezek az én tapasztalataim, de valakinek meg lehet pont az ellenkezoje:D.

Remelem segitettem:)

2020. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Még a halak jegyű férfi is nyerő választás , ha olyan mellett van, akit szívből szeretnek!


Azt mondják a halak pasi jó az ágyba, de ebbe nincs tapasztalatom:D

2020. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rák, Bika
2020. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!