Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rák férfi ikrek aszcendenssel...

Rák férfi ikrek aszcendenssel ikrek lány rák aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Mennyire passzol össze?
2012. máj. 2. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira összeilletek, hogy örüljetek, ha végre adódik egy kis probléma, mert egyébként unalmas lenne a kapcsolatotok.
2012. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én Ikrek lány vagyok, a pasim pedig rák, de szerintem nem illenek össze. Az előzővel részben egyetértek, nem túl "érdekes" kapcsolat pl. a miénk. De lehet neked jobban összejön. Az Ikrek talán vagányabb, bevállalósabb, és néha kicsit szabadabb erkölcsű, a Rák meg olyan romantikus, kicsit talán szentimentális is, túl megfontolt, és nehezen felejti a múltat. Az én pasim is ilyen, de egy csomó helyen ezt is olvasom.

De hogy valami biztatót is mondjak, az aszcendens amúgy nem azt jelenti, hogy milyen csillagjegyű pár illik hozzád, hanem t.képpen az aszcendensed is te vagy, csak egy mondhatni "második én", ezért mondják, hogy jól kijössz az aszcendenseddel, megértitek egymást. De az azért jelenthet valamit, ha a Rák férfi ikrek aszcendenssel és ikrek lány rák aszcendenssel így összejött. Csak merj belevágni! :) Sok sikert!

2012. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!