Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már valakinek halálközeli...

Volt már valakinek halálközeli élménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdekelne, hogy esetleg valaki átélt-e már ilyesmit.

Örülnék, ha megosztanátok velem a történeteiteket.


2020. ápr. 14. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nagynénjém a vízbe akart folytani mert minden egyes pillanatban gyűlölködni kezdtem velük. Sőt itálom őket a mai napig. Nem érdekel hogy mit öröklök tőlük, mert a temetésére se fogok elmenni egyikőjüknek sem.
2020. ápr. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Sőt ha tehetném anyámat is magára hagynám a saját problémáival.
2020. ápr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Egyébként meg vannak emberek százával ezrével Örülök, hogy nem látom vagy nincs életjele sem.
2020. ápr. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Iegn, volt.
2020. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy balesetben átéltem a klinikai halált, kétszer kellett újraéleszteni. Nem volt semmilyen élmény, nem pergett le az életem a szemem előtt, pont ugyanolyan, mint mély álomban lenni, se kép, se hang, nincs semmi.
2020. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tengerparti nyaralás, egy nagyobb hullám lenyomott a víz alá, nem tudtam feljönni, pont az utolsó pillanatban viszont valahogy mégis, az utolsó levegővel. Na, ott éreztem, hogy még egy levegő és megfulladok, ha nem tudok feljönni. Nagyon rossz volt az a kiszolgáltatottság és annak a tudata, hogy akkor úgy néz ki, ennyi volt a földi pályafutás. Mindössze 15 voltam...
2020. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!