Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kaktuszt lehet ajándékozni?

Kaktuszt lehet ajándékozni?

Figyelt kérdés
A barátom régóta szeretett volna egy kis kaktuszt, ezért vettem neki egyet ajándékba, de az anyukája azt szeretné, hogy fizesse ki a kaktuszt, mivel valami babona van róla.
2020. ápr. 15. 15:40
 1/5 anonim válasza:
33%
én már egy 45 éves férfi vagyok, nem kell kaktusz.
2020. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A mindenféle vágó/szúróeszközre van ilyen babona, hogy amit ingyen adnak, az kárt fog csinálni. Gondolom hasonló gondolatmenet szerint a kaktuszra is érvényes lehet.
2020. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez mekkora baromság. 5 éve az egyéves évfordulónkra egy kaktuszt vettem a páromnak és magamnak, azóta is megvan, és még mindig együtt vagyunk... sőt, minden évben virágzik.


Párom egyik születésnapjára valami hiperszuper kés szettet kapott a szüleitől, mégsem halt meg vagy vágta le a kezét.

2020. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Már vagy 15 éve van egy kaktuszom amit kaptam és még soha semmi baj nem volt belőle. Felejtsd el ezeket a babonákat semmi értelmük. Ajándékozz nyugodtan, főleg ha a barátod is örülne neki
2020. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen babona, meg ne ajándékozz kést, meg ne ülj az asztal sarkára, meg ne borítsd ki a sót, meg menjen át előtted az úton fekete macska stb. stb. stb.

A párod anyukája "kicsit" babonás, bár én nem nyelném le hogy beleszóljon az életünkbe. Ha nem akarsz vitát akkor fogadd el az árát és majd ketten együtt közösen elköltitek (pl. mozira ha vége a járványnak).

2020. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!