Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az alábbi képeken lévő kaktusz...

Az alábbi képeken lévő kaktuszt hogyan szaporítsam, szaporíthatom?

Figyelt kérdés

mármint azt tudom hogy le kell venni egy sarjat róla... de az vízbe tegyem vagy egyből földbe? és ha valaki netán tudná a nevét az legyen szíves leírni... a válaszotokat előre is köszönöm... :)


Íme a képek:


[link]


[link]


[link]



2014. febr. 19. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A letort sarjat hagyni kell egy par napig, hogy a tores helye begyogyuljon. Utana tedd foldbe. Vizbe ne, elrohadhat.
2014. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsö tökéletesen leírta, hogy mit kell tenni, az egyetlen, amit kifelejtett, hogy ha becserepezted, akkor nem szabad öntözni, csak nagyon enyhén nedvesen tartani a talajt, különben elrohad.
2014. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat... de lenne még egy kérdésem... hogy ez a pár nap ez mennyi legyen? mert már nem tudom pontosan de vagy hétfőn vagy kedden vettem le neki egy sarját... hogy el ültethetem-e már vagy várjak vele még pár napot?
2014. febr. 27. 11:59
 4/5 A kérdező kommentje:
És kb mennyi idő után tudom meg hogy megfogta-e vagy sem?
2014. márc. 4. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elültetted, akkor várj türelmesen. Ha megfogta, akkor el fog kezdeni hajtani.
2014. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!