Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek az emberek tényleg...

Ezek az emberek tényleg léteznek, vagy csak megjátsszák, hogy ilyen ostobák? Nektek van ilyen ismerősötök?

Figyelt kérdés
Olyan, aki azt hiszi, hogy a chemtrail méreg meg, hogy a 5G terjeszti a vírust. Vagy, hogy a magyarok az űrből jöttek.

#5G #balatontagadó #chremtrail
2020. ápr. 16. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
szerencsére ismerősöm nincs ilyen :-D, de sok agyhalott ostoba van a világon.... :-s
2020. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Van bakker. Laposföld hívő. Még jó hogy kuvva ritkán találkozok vele, és akkor is csak pár percre.
2020. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%

Van. De csak ismerős ismerőse, egy bográcsozás közben találkoztunk. Nekem volt már a fejemben, de csak ilyen szalonspicces voltam, ő antialkoholista. Beszélgettünk, aztán valahogy az összesküvés elméletekre került a szó. Elkezdte ecsetelni, a chemtrailt, meg hogy ufók segítettették az embereket az ókorban, mert a piramist nem tudták volna nélkülük felépíteni, stb, stb. Érdekel a tudomány, csillagászat, történelem, és hát néha belefutottam a History Channel "ősi idegenek" című műsorba, szóval adtam alá a lovat, hogy "basszus, tök logikus amit mondasz". 😀


Rendesen belelkesült, hogy talált egy embert, aki olyan nézeteket vall mint ő. Aztán átvettem a szót tőle és nagy fapofával elkezdtem mesélni neki, hogy a Hold az mindig ugyanazt az arcát mutatja a Föld felé, de ez nem mindig volt így... Rákapott a csalira, hallgatotott, kihasználtam az alkalmat, hatásszünet, kortyoltam a sörömből majd mondtam, hogy állítólag a másik oldalán nácik élnek, ők állították be, hogy szinkronban forogjon a Hold a Földdel, 1945-ben oda menekültek, Hitlerrel együtt és csak arra várnak, mikor vehetnek revansot a vereségért.


Rájött, hogy végig csak szívattam, felállt a padtól, én meg röhögve mondtam, hogy hé várj, a legjobbat nem is hallottad, hogy a nácik állítólag gyíkemberek is voltak és mikor lejönnek az űrnácik a Holdról akkor Hitler egy T-rex-en fog lovagolni, amit betanítottak a karlendítésre 😀 (Igen, láttam az Iron Sky filmet 😀)


A nap hátralévő részében nem beszéltünk, engem a röhögés kapott el, ha a közelébe mentem, ő mondta a házigazdának (a közös ismerős), hogy ne engedje, hogy többet igyak, mert részeg vagyok. Haver rám néz, majd mondta, hogy látott engem részegen már, akkor húzni kellett engem mint a szatyrot, semmi bajom. 😀 Na mindegy, a történet vége, hogy a srác szépen bejelölgetett fb-on mindenkit akit addig nem ismert, csak egy embert nem. Tippeljetek ki volt az az ember 😀

2020. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan buták is, akik egy kitalált tó létezésében hisznek, azt hiszik hogy létezik a Balaton.
2022. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!