Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertetek már rá valakire az...

Ismertetek már rá valakire az ismerősötök közül az itt elmesélt története alapján?

Figyelt kérdés
Az emberek itt gyakran megosztanak nagyon személyes dolgokat, hiszen úgyis névtelenek maradnak, néha viszont elég részletesen. Kiváncsi vagyok hogy ráismertetek valakire a környezetetekben. Természetesen nem nevek érdekelnek.
2019. nov. 30. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem, de rám már azt hiszem igen. Mondjuk nem volt valami szaftos magánjellegű sztori, olyat nem szoktam konkrét adatokkal kiírni. Ha nagyritkán olyan kérdést teszek fel, akkor kis adatváltoztatásokat csinálok.

Ennél az esetnél tanácsot kértem, meg mások figyelmét hívtam fel, tehát amennyire engedi az oldal, konkrétumokat adtam meg. Ismerősöm tett megjegyzést, amiből arra utalok, hogy olvasta a kérdést.

2019. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal rám nem ismertek, viszont az osztálytársamat szerintem megtaláltam itt pénteken. Nem egy olyan komoly kérdés volt, szóval majd rákérdezek, hogy ő volt-e. :D
2019. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer már gyanakodtam, hogy egy ismerősömmel vitatkozok, de élőben nem kérdeztem rá. Viselkedése alapján 100%-ig olyan volt.
2022. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Nem volt még ilyen.
2022. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!