Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi 20-30 évesek...

Szerintetek mi 20-30 évesek mi még meghalunk természetes halállal, vagy pedig már a mi életünkben kihalunk? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 16:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%

#20

A jég elolvad, de az a rengeteg műanyag szemét amivel az emberiség megmérgezte a vizeket, örökké velünk marad.

[link]

2020. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%

21: milyen vizet mérgezett meg? Az megvan, hogy a tenger, óceán nem ivóvíz???

Egyébként nem mi 'mérgeztük' meg, hanem a visszamaradott országok. És eddig is 'mérgezték', csak mással.

2020. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
38%

21: nézz utána ezeknek:

- demagógia

- hatásvadász

- logika

- objektivitás

😉

2020. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
75%

Jajj jajj már el is tűnt a kommentem :D

Látom nem tetszett a csipkerózsikáknak.

Menjetek ki a kertbe és lógassátok fel magatokat valami nejlonzacskóval.

2020. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találja telibe a földet egy bazi nagy meteor, vagy nem robban ki a III. világháború (atomháború), akkor nem hal ki az emberiség.


A környezet pusztítása, a globális felmelegedés nem kiírtja az emberiséget hanem az ún. eltartóképességét csökkenti. Magyarán nem lesz 7.6 Mrd embernek elég élelem, ivóvíz stb. a maradék éhenhal, betegségek tizedelik, meg háborúkat folytatnak egymással a vízért, élelemért - amíg le nem csökken a népesség az eltartóképesség határára. Meghal több milliárd ember, de több milliárd meg marad.

2020. ápr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 ricsi_gyakori_kerdes válasza:

#21 A "visszamaradott" országok szennyezik a környezetet? Gondolom, fejlődőt akartál írni.


Más: olvass utána, hogy kik telepítenek a nyakukra környezetszennyező technológiákat és kik alkotják a felvevőpiacukat. Ha ezek megvannak, akkor talán megváltozik a kérdéssel kapcsolatos véleményed.

2020. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 ricsi_gyakori_kerdes válasza:
Az előző a #22-esre ment válaszként.
2020. ápr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Kedves kérdező, ez a járvány valóban rémisztő de biztos vagyok benne hogy hamarosan lesz ellene védőoltás. Nem fogunk kipusztulni pár száz éven belül szerintem. Csak arra gondolj hogy egészséges vagy és próbáld ezt megőrizni.
2020. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem még kutya bajom nincs. Azt hallottam, hogy félév,1-2 év kellene védőoltás :/
2020. ápr. 21. 09:48
 30/31 amize válasza:
Ha sokat hallgatod Grétát és a baromságait, akkor hamar belehalsz. Normális, tudatos emberként éljél, aki vigyáz a környezetére is. Meg a lelki egészség is fontos. Akkor sokáig fogsz élni. Ha nem, akkor csak te és a klímahisztis fajtád hal ki idő előtt. A normálisak hagyományos módon, isten és a természet által kiszabott időben öregen halnak meg.
2020. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!