Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik öngyilkossággal próbálkoz...

Akik öngyilkossággal próbálkoztak és majdnem sikerrel jártak, ugyanolyan halálközeli élményeik voltak mint akik természetes módon haltak meg?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy milyen halálközeli élményeik voltak azoknak, akik meghaltak természetes módon?
2014. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy hogy újraélesztették őket.
2014. nov. 14. 07:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Raymond Moody: Life After Life

(Szerintem most már én is elolvasom.)


Egyébként szerintem nem. Aki öngyilkos, már életében is sötétben van lelkileg. Saját választásából tagadja meg a létezést, mint olyant. Így már az első élményeik (ahonnan visszahozhatóak) se ugyanazok, mint természetes halál esetén.

2014. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább félelmet éreztem, félelem az ismeretlenségtől hogy hova kerülök, hova kerül a testem, nem tudtam felfogni mi lesz ezután. Nem tudtam felfogni mit jelent az hogy nem létezni
2014. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: Úgy érted, hogy te öngyilkosságot kíséreltél meg?
2014. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

aha

de rá kellett jönnöm hogy én ezt nem tudom megtenni

2014. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csahenk ***** válasza:
36%
De hát arra sem emlékszünk mi volt a születéünk előtt. Ugyan onnan jöttünk ahova menni fogunk. Mind félünk a haláltól mert ezt nevelték belénk. Én úgy gondolom, hogy aki öngyilkos lett annak nagyon nagy erőre volt szüksége hogy kikapcsolja magában a túlélés ösztönét, mintha egy robot felülírná a programot amit beleprogramoztak. Azt persze nem tudhatom milyen élménye volt a kettőnke mert az öngyilkos még nem nagyon jött vissza a halálból vagy csak nem tudok róla :d
2014. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Lehet itt filozofálgatni, de ugyanolyan élményekről számoltak be. Készültek felmérések: Azok, akik átéltek halálközeli élményt az öngyilkosságuk után, kevésbé ismételték meg az öngyilkossági kísérletüket mint azok, akik nem számoltak be ilyen élményről.
2014. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!