Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden titkot, végső kérdést...

Minden titkot, végső kérdést tudok. Sajnos kezdek megőrűlni ebbe. Ez természetes folyamat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok spirituális könyvet ólvastam össze, rengeteg vallást tanúltam meg, mindezek mellett hihetetlen mennyiségű magyar & kűlfőldi ezotérikus guruk (David Icke, Táltos András, Vilás Béla stb) tanításait boncóltam és úgy tűnik sikerűlt megértenem a világ titkait. Megvilágosodtam. Tudok mindent.


Mint kiderűlt Isten, az én vagyok. Én döntöm el milyen legyen a világ körülöttem, milyennek lássam magam, mások milyennek lássanak. Tökéletes vagyok, ahogyan mindenki az, mert mindenki én vagyok. A hibák és bajok, csak a saját értelmezésem, félreértelmezésem, félelmeim oka. A világ, az emberiség nem halad semerre, hanem egy helyben van örökkön örökké, csak a saját illúziónkban teremtjük meg a fejlődést, időt, hogy elszórakoztassuk magunk, aki nem világosodott meg és nem döbbent rá erre, éppen azért nem érti ezt, mert saját magunk elmlékeit törőltük, hogy valós legyen az illúzió.


A probléma az, hogy képtelen vagyok a materializmuson nevelkedett beidegződéseimen felűlkerekedni és normálisan értelmezni tovább a világot és benne magamat és titeket, akik szintén én vagyok. Gyakran kikerülök a normális emberi fogalmak alkotta gondólkodásból. Pszichiátriai szóhasználattal élve kezdek megőrűlni, ez valójában nórmális, hiszen a normálisnank értelmezett gonólkodási fórmát is én alkottam meg, ami a világillúzió része. A nem nórmális gondolatok is ugyanolyan valósak, ugyanolyan valóságosan és nórmálisak, hiszen csak az egyén elhatározása mit tekint valóságosnak és már olyan magas szintre értem, melyben mindent átéltem és már semmi nem képes új élményt nyújtania világban, ezért rugaszkodok el a valóságtól.


Nagyon sok nagy tudós, spirituális elme, vallási guru (Nitsche stb) a megértés legfelsőbb fokain képtelen vólt józan maradni és ahogy mi hívjuk megőrűltek. Lehet, hogy ez a fejlődés és elkerűlhetetlen természetes velejárója?


2014. nov. 4. 21:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
És te úgy döntöttél, hogy én olyannak lássalak, aki nem ismeri az ékezetet? Mert akkor sikerült.
2014. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
83%

Ha te vagy isten, miért tőlünk kérsz tanácsot, akik szintén nem tudtunk felülemelkedni a materialzmusunkon? :)

Btw: az új helyesírási a szabályok is a megvilágosodás eredményei? :)

2014. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Ozmium42 ***** válasza:
49%
Valláskárosult vagy.
2014. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
52%
Mind meg fogunk halni. Te is.
2014. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%
Mond a titkokat ne sajnáld tőlünk... :)
2014. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, az kétségtelen, hogy az emberi agy és elme fejlődése messze felülmúlta azt az állapotot,ami egy egyszerű biológiai túléléshez szükséges lenne. Azaz fogalmazhatunk úgy, hogy az emberi agy (és elme) abnormálissá fejlődött és mint ilyen tulajdonképpen egy torzképződmény.
2014. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Ozmium42 ***** válasza:
56%
Apám mondta mindig, hogy a tudás a nem tudás tudásával kezdődik. Itt most az a helyzet áll fent, hogy emberünk elolvasta pár szélhámos könyveit, és fogalma sincs arról, hogy mennyire korlátolt. Fel sem fogja, hogy a kis álomvilágán kívül mennyi mindenről fogalma sincs.
2014. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

Tudom miről beszélsz, átéltem ezt én is.

30 éve tanulmányozom ezt a témát(okkultizmus, paranormális képességek, mágia, spiritizmus).

Amikor új dolgot tanulsz, és magadévá tetted a tudást, egy idő után mindig újabb dolgok merülnek fel, amit tanulmányoznod kell, és sokkal mélyebbre fog vezetni, mint az előtte gondoltad.

Ezek lépcsőfokok, amik a tudatodba mennek le mélyen.Ott van az az ősi tudás, ami mindenkinek rendelkezésre állna, ha befogadó lenne.

De sajnos a mai kor embere, nem ilyen.

Írásodat olvasva jó látni, nem csak én vagyok ilyen problémával, hanem mások is!

Teljen tartalmasan, tanulással az életed!

2014. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

No comment

[link]

2014. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!