Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges kommunikálnom a...

Lehetséges kommunikálnom a szellemekkel vagy kinyitni a harmadik szemem?

Figyelt kérdés
Ugy tudom hogy a kello meditacioval sikerulhet,viszont amikor probalkozom,nagyon el tudok lazulni,viszont csak egy ilyen tompa kohoges jon ki belolem ugymond es utana egybol kinyitom a szemem.Legyszives hulyesegeket ne irjatok,illetve ne oltsatok szet.Szerintetek hogy sikerulhetne?

2020. ápr. 18. 17:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
nem
2020. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Szellemekkel csak az tud kapcsolatba lépni akinek megvan hozzá az adottsága,de az olyan emberekkel a szellemek szoktak kapcsolatba lépni. 3 szem az én véleményem szerint egy hülyeség
2020. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
13%
3. Szem
2020. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

neked nem.

ha meg igen akkor ugyan itt azt kérdeznéd, hogy hogyan csukd be és hagyd abba. ühümm

2020. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2%

Egyik sem lehetséges. Szellemek nincsenek és harmadik szem sem tehát ez egy lezárt ügy.

"hülyeségeket ne írjatok" De hát te is ezt csinálod nekünk miért ne szabadna? :D

2020. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Nincsenek szellemek mi? Ezen tudnék vitatkozni de nem fogok.
2020. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell vitatkozni, elég ha mutatsz nekem rá bizonyítékot, mert tudtommal nincs
2020. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Ebből nagy mentális zavarok szoktak lenni. Inkább ne csináld. Saját érdekedben.
2020. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Mutass arról bizonyítékot ,hogy nem létezik. Én tapasztaltam és az egész családom, az öcsém nem hisz a szellemekben ,kinevetett mindig aztán olyan dolgok történtek a dédmamám halála után amit már ő se tudott megmagyarázni és be kellett ismernie ,hogy szellemek vannak! Az hogy valaki nem hisz valamibem nem azt jelenti,hogy nem is létezik! De tényleg nem fogok ezen vitatkozni ,mindenki azt hisz amit akar. Csak nem kéne olyan dolgot állítanod amiben te sem lehetsz biztos
2020. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%
Kovács Magyar András jó pénzért megmondja
2020. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!