Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Harmadik szem titka? Mindent...

Harmadik szem titka? Mindent tudni akarok rola, ami velem tortent, hogy lehetseges? Valaki tud ra egy realis magyarazatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


nem tudom hova tenni a dolgot...


A tortenet ami velem tortent a kovetkezo...


Uj varosba koltoztem es ideiglenesen atmeneti alberletet kellet talalnom egy ismerosom szerzett nekem lakast, azonban az illeto szamomra ismeretlen szemely volt, de az ismerosom evek ota ismeri es jo baratja, amikor hozza koltoztem nem tartozkodott otthon csak a kulcsokat kuldte es uzent erezzem magam otthon majd napok mulva haza erkezik...

Furcsaltam a dolgot...

Ilyen meg nem tortent velem... Bar kulfoldon ez nem meglepo hogy nincs ott a lakotars mikor bekoltotik az ember...


Elfoglaltam a szobam bar azt mondta kipakol, de az agyam felett levo falon egy buddhista szobrot abrazolo kepet hagyott illetve egy konyvet helyezett az ablakom parkanyara, amit csak akkor neztem meg mikor elhuztam a sotetitot. Eleinte azt hittem csak veletlen hagyhatta ott a konyvet aminek cime magyarul a harmadik szem titka...

Nem foglalkoztam a dologgal nem vagyok babonas es ezekben a kulonbozo ezoterikus dolgokban sem hiszek igazan...


De mar a bekoltozesem elott fura dolgok tortentek meg soha nem lattam az illetot akihez koltoznom kellet csak nagy vonalakban meseltek rola nekem ki o, mivel foglalkozik, egyedul el stb...

Kozben almodtam egy ferfivel, aki kedvesen mosolygott ram, mikor felebredtem meg megis jegyeztem, hogy elkepesztoen elenk kek szeme volt...


Kozben fura erzesem volt kavarogtak a gondolataim,hogy egy vadidegen ferfihez koltozzek ideiglenesen, kozben megis mintha magneskent vonzott volna ez az ismeretlen ferfi, akit meg nem is lattam mivel kozossegi platformokat nem hasznal... Bar ezen nem lepodtem meg nagyon sok ismerosom nem hasznal facebookot es hasonlo ismeros megleso platformokat...

Semmi humorom nem volt erre az uj helyre koltozni, viszont ideiglenesen mas valasztasom nem volt... Kozben folyamatosan valami megmagyarazhatatlan erzes volt hogy mennem kell oda...

Nem akartam oda koltozni, de a szukseg az nagy ur bar a kozos ismeroseink is meglepodtek, hogy felajanlotta, hogy koltozzek oda pedig nem is ismerjuk meg egymast...


Szoval 1napot toltottem ott mikor haza ert az ismeretlen lakotars, de nem talalt otthon mert 1nap utan ki is koltoztem es vissza adtam a kozos ismerosunknek a kulcsokat, elkepeszto nagy szerencsem volt szoltak arrol a helyrol amit kiszerettem volna berelni, hogy mehetek oda mert kikoltoztek az elozo berlok... Igy a kornyeken maradtam csak kulon allo lakasban lementem a tengerpartra setalni tele volt a part es ott volt egy ferfi aki hattal allt nekem es telefonalt a tobb tucatnyi emberbol kiszurtam ot valamiert, ahogy raneztem o megfordult es egyenesen ram nezett meg megis jegyeztem milyen jokepu ferfi, ahogy mentem lefele a partra o ott allt egy helyben es lenem vette rolam a szemet mikor kozelebb kerultem hozza es melyen egymas szemebe neztunk O csak nezett ram olyan szomoruan nem is ertettem megbamul egy ferfi, de megis szomoru...

Na mondom magamban nem is en lennek, ha nem lennek ilyen szerencsetlen es tovabb mentem fel a setanyra akkor lattam hogy meg mindig engem nez aztan elindult felfele a partrol...

Mar vagy 20perce satalhattam kint a setanyon es gondolkodtam az elmult napokban tortent dolgokon es bevillant, hogy az almomban levo ferfi ugyan az a ferfi volt akivel 20perce talalkoztam ossze ott a parton...

Es csak nyugtattam magam hogy ez csak veletlen es lehet nem is o volt felhivtam az ismerosom hogy ugyan mar hogyan is nez ki az az illeto akinel egy napot toltottem...


Aztan nagyjabol korul irta a ferfit es megemlitette hogy nagyon szomoru, megbantva es atverve erzi magat hisz 1nap utan kikoltoztem es nem tudja az okat...


Viszont en ledobbentem annal a mondatnal mikor megemlitette, hogy elenk kek szemei vannak a ferfinek...

na ott mar teljesen biztos voltam, hogy az almomban latott ferfi es a tengerparton levo egy es ugyan az a szemely raadasul o az aikhez koltoztem volna...


Haza mentem es az ismerosomtol elkertem a ferfi telefonszamat hogy bocsanatot kerjek “szemelyesen” es elmegyararazzam miert koltoztem el hirtelen..


De semmi valaszt nem kaptam az uzenetre pedig elolvasta...

Viszont mikor elmentettem a telefonszamat akkor lattam csak a profil fotojat es azt hittem menten elajulok mert o volt az almomban es a tengerparton akkor tudatosult bennem minden valojaban...

Elkezdtem utanna nezni a neten ennek a konyvnek es nem akarom ehinni hogy az ember kepes lenne arra, “ lasson es erzekeljen erzelmeket erzeseket ugy hogy ott sincs...

Vagy igazabol nem is ertem mi ez a 3szem

Mi volt ez az egesz helyzet az alom a ferfi a vonzodas a folyamatosan ra gondolas...


Egyszeruen kikeszulok ettol es nem merem elmondani senkinek mert esku azt hiszik meghulyultem...

Ennek vagy 1hete es azota nem lattam ezt a ferfit pedig a kornyeken lakom a kornyeken van a munkahelyem, de semmi! meg az uzenetre sem valaszol, de en kezdek megkattani, hogy nem tudom kibogozni ezt az egeszet...


Kertem az ismerosom, hogy hetvegen hozzon ossze egy ismerkedos iszogatos estet ahova orulnek ha meghivna ezt a ferfit is bar rettegek a talalkozotol megis szinte megorulok, hogy ujra lathassam az “ismeretlen ferfit”... :(


2019. nov. 5. 19:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Neked az megvan hogyha ezt kajak elmeselem valakinek esku hulyenek neznek...

Meg en sem birom feldolgozni a tortenteket hat akkor ha nyilvanosan elmeselnem valakinek...

Erre sok eszeddel azon vagy, hogy lehurogj mert reszletesen le irtam a tortenetet...

Nem is ertem minek jottek ide.... :(

2019. nov. 5. 20:07
 2/17 A kérdező kommentje:

Megis hova kellene, hogy menjek hogy valaszt kapjak erre az egeszre...


Nem fogok bele menni a provokalasodba, ha zavar akkor lepj tovabb es adj valaszt olyan temaban amire valaszt tudsz adni provokalas nelkul, emberek lenezese nelkul illetve rosszindulat nelkul...


Teny hogy nem tudom hova tenni a dolgot, de nem orultem meg...

minden jot!

2019. nov. 5. 20:17
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Szedj k2 vitamint, és fluor mentesen élj, majd próbáld mély összpontosítással DMT-t felszabadítani a tobozmirigyben.
2019. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

engem teljesen áthatott a történeted, szerintem az egész maga a csoda


bámulatos, hogy milyen sokszínűen és egyértelműen adja tudtodra a lelked, hogy milyen jelentőségteljes ez a férfi az életedben


az a könyv okkal "maradt" abban a szobában


szeretettel

2019. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt, utanna olvastam ennek a kombinacionak amit irtal..


En nem szeretnek bele menni ebbe az egeszbe nem hiszek benne illetve nem szeretnem feszegetni ezeket a spiritualis dolgokat...

Egyszeruen az erdekel, hogy ez veletlen egybeeses, vagy en nem tudom minek nevezzem...

Egyszeruen olyan erzesem van mintha tudna, hogy eszembe jut es morfondirozom a tortenteken.

Fura de vannak idoszakok mikor bevillanak kepek mintha ulne egy szekben es olyan mintha figyelne a tavolba, de kozben ugy erzem ram koncentralna es elmosolyodik kozben...

Nem tudom de olyan mintha vonzana az illeto de megis kitudnek futni a vilagbol ha ra gondolok...


Tudom hogy nem vagyok orult, de megis kezd zavarni hogy nem tudok tul jutni a tortenteken egyszeruen nincs realis magyarazatom plane ugy hogy utanna jartam a konyv tartalmanak amit a szobaban hagyot olyan helyen ahol biztosan a kezem koze kerul...


Probalom elfelejteni mind ezt terelni a gondolataimat, de folyton eszembe jut...

Talan hetvegen lesz ideje atjonni es kiderul hogy csak veletlen egybeeses volt mindez es nem nem latok, erzek semmi frucsagot kozben...

Bar rakerdeztem az ismerosokre, milyen ember, akik meseltek, hogy nagyon spiritualis beallitottsagu ember...

Pont az ellentete vagyok es valahol kezdek felni es osszezavarodni...

2019. nov. 5. 21:40
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

a szíved nyílna, az eszed ellenáll


pedig szólít téged a spiritualitás

2019. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A reális magyarázatot nem lehet néhány mondatban elmondani. Sok alapvető dolgot tisztán kell látni, érteni. Ha megkeresel priviben, talán tudok segíteni.
2019. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Elárulod, hogy miért nem szeretnél belemenni a spiritualitásba?

Miért nem hiszel benne?

2019. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Huh haaaat nem mondom, hogy nem mentem bele a spiritualitasba, maskulonben nem ebben a formaban keresnek valaszt a miertekre..

.

Azonban a spiritualitas szerintem eleg tag fogalom, az emberek egy resze egy ideig nyitott a szellemi, lelki dolgok fele plane, ha meg valahol fogekony is ra az ember akkor plane...

Aztan vagy “elnovi”vagy az elete ugy alakul, hogy nem erzekeli a korulotte levo “csodakat” mert betudja masnak, vagy tortennek vele olyan negativ dolgok amik ki olik belole a hitet es a remenyseget e teren.

Na en kb az osszes vagyok egyszerre a fent emlitettek kozul igy eljutottam arra a szintre, hogy csak az letezik ami tapinthato es lathato...


Szoval valahol keresem a realis magyarazatot, de megis tudom, hogy nem veletlen egybeeses a dolog.


Aztan idokozben arra jutottam, hogy minden okkal tortenik, ha igy kellet lennie ennek az “ismeretsegnek” elkell fogadnom.


Maga a spiritualitassal meg ugy vagyok ha foglalkoznom kell vele ugy is utat tor maganak, ha nem akkor nincs ra szuksegem...

Majd az ido eldonti hogyan tovabb. :)


Mindenkinek koszonom a valaszokat es, hogy megtiszteltetek azzal hogy idot szantatok a problemamra.

🙂🙏

2019. nov. 7. 13:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"eljutottam arra a szintre, hogy csak az letezik ami tapinthato es lathato..."


Őszinte részvétem annak a szerencsétlen pasinak,te borzasztó módon beszűkítetted magad...az ember 3-as egysége megkérdőjelezhetetlen,test-lélek-szellem,vagy nem?...próbáld megfogni és látni az érzelmeid,gondolataid,álmaid,fantáziád,kreativitásod...

matéria-asztrál-mentál ezekből 2-őt kihúztál,ébredj fel..

2019. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!