Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hozzá érhetnek a szellemek a...

Hozzá érhetnek a szellemek a tárgyakhoz?

Figyelt kérdés
Tegnap amikor gépeltem egyszer csak elindult a kurzor a monitoron de én nem értem hozzá az értintőpadhoz a durva rész ez után jött az kurzor a természetfeletti lények című részhez ment de amint ránéztem megállt. Szeretném azt hinni hogy én voltam de nem én voltam mert épp írtam szóval elég érdekes lett volna ha én lennék. Volt egy másik eset is amikor az asztalon kopogást hallottam fényes nappal nem láttam semmit de elég ijesztő volt még nappal is.

2020. ápr. 26. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Alszol eleget?


Én akkor szoktam hasonló eseteket átélni amikor valami oknál fogva nem tehetem meg, hogy aludjak és már kikészít a kóma.

2020. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kurzor sehova nem megy. Nálam pl esélye sincs ilyen filmeket találni, mert sose keresek rájuk:)
2020. ápr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El kell döntened, hogy a szellem hited szerint anyag, vagy energia!

"Hozzáérni" csak anyag tud anyaghoz.

(Gondolj legegyszerűbben a villamos- vagy hőenergiára.)Ha a szellem az adott pillanatban anyag, akkor hozzáérhet anyaghoz, ám vedd figyelembe, hogy Einstein óta mekkora energia szabadul fel, ha anyagból energiává változik.

Atomcsapás a szobádban.)

2020. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Energia csak úgy nem szabadul fel, valaminek fel kell szabadítani. Például nálam rendszeresen fellöki valami a lámpát, hiába rakom arrébb. Múlt héttől már kulcsra zárom a kaput nehogy valami idegen anyag kiszabaduljon a házból.

Beszéltem egy wicca kör taggal azt mondja valamiféle bilbao dajmon.

2020. szept. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szellem nem lehet anyag, mert ugye mi lenne? Ha anyag lenne tudattal, akkor eléggé láthatónak kéne lennie. Ha más dimenzióban lenne, akkor nem tudna csak úgy láthatatlanul arrébb tolni dolgokat. Láthatatlan anyag tehát nem lehet szellem. Ha meg energia, akkor az a baj, hogy az energia nem sűríthető, azaz zárt térben eloszlik, tehát nem tud tárgyakat az sem arrébb tenni. Mielőtt a szélt emlegetnétek az levegővel dolgozik és a légnyomásváltozás okozza a mozgást. A szellem esetleg lehetne légnyomásváltozás:) De kurzort az sem mozgathatna.

Az anyagenergia változás pedig csak speciális esetekben okoz nagy energiafelszabadulást, mint mondjuk az atombomba és ahhoz is elég nagy energia kell, hogy a folyamat beinduljon, tehát az sem valószínű.

2020. szept. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!