Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivan ha valos a "szimulatorba...

Mivan ha valos a "szimulatorban vagyunk" elmelet, es a szellemek csak halott jatekosok specator modban, isten meg a gm?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Kb. semmi, egy doboz piros marlboro akkor is 1310 ft
2019. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Isten ő nem játékmester, ő csak szemlélődő, nézi, hogy mit hozunk össze itt:) Hogy milyen színdarabot alakítunk ki; és akkor gyűjti rajtunk keresztül a megtapasztalásokat, és végülis mi valamilyen szinten mind ő vagyunk, hogyha önmagát osztotta fel, és bennünk van mindannyiunkban:) Meg ha pl rajta kívül mondjuk esetleg kezdetben nem volt semmi. De amúgy a szimulációt azt adom:D Én arra gondolok most, hogy mi valahol "föntebb" vagyunk (Mennyország, vagy ahhoz közeli hely:)) És mindannyiunknak van egy avatarja; mint abban a kék lényes filmben:) Mint az Avatar-ban:)
2019. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Ja és mégegy dolgot mondanék,hogy én arra gondolok, hogy esetleg mindenki, az össze "szereplő" együtt raktuk össze ezt a nagy színdarabot, azok szerint, hogy mi miket szeretnénk megélni, meg pl még esetleg ilyen korábbi életek karmikus adósságai is közrejátszhatnak, és a karma az úgy keletkezik, hogy nem az egész determinált, tehát nem az egész sors, hanem van még némi , pár százaléknyi , valamennyi szabadakaratunkkkal is:) Én még erre gondolok:)
2019. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Amúgy a szellemekről gondolom, hogy ők ilyen függők lettek, vagy hát pl annyira belefeledkeztek a játékba, hogy már azt hitték ez a valóság, az avatárjuk kidőlt, meghalt, de ők maguk nem tudtak kilépni a játékból, mert valami még ide köti őket. Akár aggódnak a többiekért, vagy valami. Vagy pl lezáratlan dolga, hogy pl hova ásta el a kincset és meg akarja mondani a családjának, vagy nemtom. Vagy pl félnek, hogy a következő szint a pokol, és félnek az elszámoltatástól .
2019. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Ja és az avatárjuk már eldőlt, de nem tudtak szintet lépni. Ez meg hát, sajnos nem valami bónusz-pálya-féleség, ha ittragadtak. Én asszem, hogy ők még beleragadtak a szimulációba, tehát még benne vannak , még a részei. De mindegy, szal úgy döntöttek, hogy inkább maradnak, mert talán félnek, hogy a következő szint valami nagyon brutál-durva-morbid lesz; amúgy én arra gondolok , hogy nem, mert hogy létezik rá nagy esély, hogy tévednek;meg pl féltik a családot is; meg pl nem tudják, mi van a szimuláció után. Itt most eszembe jutott a Trueman/Truman show Jim Carrey-vel. Csak má' gondoltam leírom, ha már eszembe jutott, amúgy klassz alkotás.
2019. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Amúgy vannak olyan "avatárok", akik képesek hazasegíteni a többieket; és az olyan szint, a következő szint, ahol jó lenni:) Az ott a kiindulási pont az összes életnek a kezdete:) Ott rakódnak össze, én azt gondolom. Márminthogy az életek. Szal akiknek egyedül már nem megy, azoknak vannak a szimulációnak olyan magas szinten lévő tagjai, akik haza tudják segíteni őket ebből a "Mátrixból":)
2019. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Akkor kinyírhatod a szüleidet meg a szerelmedet meg mindenkit akit szeretsz. Leugorhatsz a hídról meg azt csinálsz amit akarsz.


Az ilyen látásmódtól lesznek az emberek elmebetegek.

2019. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor valaki addoljon nekem egy kis pénzt
2019. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!