Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges ilyen,...

Szerintetek lehetséges ilyen, hogy a gondolat energiával lehet ártani valakinek?

Figyelt kérdés
Még régebben voltam pszihiáternél és bebakart nyomni nekem egy injekciót én pedig ellenkeztem majd pedig azt mondta anyámnak ha agresszív lennék akkor rendőrt kel hívni rám közben pedig teljesen normálisan elmondtam neki mindent hát milyen orvos az ilyen ??? annyi rosszon keresztül mentem ,hogy a legnagyobb ellenségemnek se kívánom amiket megtapsztaltam stb. Majd elmondtam neki felkúcsolva hogy a az orvostudomán célja ,hogy tönkretegye az egészéget és a bolondokháza tele van olyan emberrel akik nem is tujdák róla hogy halottak !! majd pedig eljöttem és este észrevettem elfutottam WC re és minde ki ment bellem egszer csak arra lettem figyelmes mint ha egy futbmal meccsen lettem volna vagy egy metróban olyan hangok jöttek szó szerint a pokolban kellet dolgoznom ??? Hogy lehet ez szerintetek ???
2020. ápr. 30. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szükséges lett volna az az injekció.
2020. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért lett volan szügségem rá hisz a pokolba kelt dolgoznom tudo te mi az ?? Majd később pedig rám írt hogy nem értettem a szándékat??? szerinted mire írta ezt nekem ?
2020. ápr. 30. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogadjunk hogy te tetted fel a másik értelmes kérdést, ha a teloval ölni lehetne... Vagy valami ilyesmi



Neked mi a bajod? Unatkozol?

Beszivtal?

2020. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen én tettem fel de miért?? nem unatkozom csak ki kel ínrom magmból ami bánt
2020. ápr. 30. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerinted lehetséges, hogy nem lehet? O.o

Fizika órákra járj be. Ha már elmúltál 12, akkor neten hallgass végig 7.es fizika órákat. Ha egy gondolat ártó, akkor... hát a nevében is benne van, hogy árt.

2020. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de gondolat nergiájával pokolba lehet valkit juttatni?
2020. ápr. 30. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!