Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyek voltak az előző emberi...

Melyek voltak az előző emberi civilizációk, és mettől meddig?

Figyelt kérdés
Többszòr is olvastam már, hogy előttünk 4 volt, de csak Múról és Atlantiszról tudok. Illetve Lemúriáról, de én azt feltételeztem, hogy az egyenlő Múval.

2020. máj. 24. 06:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem léteztek ilyenek. Ha léteztek volna akkor elég sok bizonyíték lenne róluk, tekintve hogy ezekben a mesékben pl. Atlantisz is fejlett volt és nem az ősember szintjén állt. Ha nekünk van bizonyítékunk az ősemberektől, akiknek konkrétan a tűz meg a kezdetleges fából és kőből készült fegyvereik voltak a legfejlettebb eszközeik, akkor ennél jóval fejlettebb civilizációról és kellene hogy legyen bizonyíték. De igazából annyi van hogy a neten geringenek mesék ezekről, tehát ezek nem is többek mint mesék
2020. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
73%

"Feljegyzések, legendák, és találtak olyan emberi lábnyomokat is, melyek egyidősek dinoszaurusz lábnyomokkal."


És ezt hol olvastad? Ehhez kaphatok esetleg linket/forrást?

2020. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
19%

Előttünk 6 volt, nem?

Legalább is én így tudom.

2020. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%

#13 Melyik ez a hat, ezeket fel tudod esetleg sorolni?


A hármas hozzászóló vagyok. A Föld minden részén megtalálhatóak a vízözönlegendák, meg az eredetlegendák. Aztán másfajta legendák tömkelege is van, amikben "istenekről" van szó, az ő sokszínű áááá,tevékenységükről. Tele vannak velük a legendák. A legendák sok esetben le is vannak jegyezve, és sok esetben nem meseszerűek. De még amik azok is, a valóságot írják le kiszínezve, szimbolikus formában. De ahogyan említettem, sok legendában az események feltűnően élethűen és részletesen vannak feljegyezve.


Aztán ott vannak sok helyen a sok ezer éves víz alatti romok is.

Rengeteg, elképesztően sok régészeti lelet van, amiket elsumákoltak, mert nem férnek bele a hivatalos nézetek keretébe.


És még ráadásul hogyha valahol találnak egy csontot, és megállapítják róla, hogy ez egy ősemberé, még ez sem jelenti azt, hogy mindenhol ugyanazon a szinten éltek az emberek. Simán lehet az, hogy egy elpusztult civilizáció túlélői visszafejlődtek ősemberi szintre a vadonban.


Egyes vélemények szerint a földi élőlények között a legelső intelligens lények hüllőszerű emberek voltak. De szerintem nem ők hozták létre Hiperboreát.


Vannak olyanok is, akik szerint bizonyos cetfélék voltak itt a legelső intelligens lények, de ők már valószínűleg nem a Földről származnak. Nyilván nem olyan cetekre kell gondolni, mint a maiak.


Hogyha ezek igaz dolgok, akkor ezek az intelligens hüllők és cetek sok millió évvel ezelőtt éltek. A hüllők belekeveredtek sok csetepatéba, és végül lekényszerültek a Föld alá. A cetfélék állítólag bekerültek a vizekbe, ott pedig pár millió év alatt átalakultak a mai cetekké.


Itt az is kérdés, hogy a mai emberiség közvetlen ősét vesszük-e, mert az lehet, hogy tényleg csak pár százezer éves. Ezeket a felsorolt előző civilizációkat, Atlantiszt, Mut, Hiperboreát meg a többit valószínűleg földönkívüliek hozták létre, esetleg belső földiek. Sok-sok genetikai manipuláció történt az idők folyamán. Az is nagy kérdés, hogy vajon a földönkívüliek egy része itt maradt-e sokáig, vagy pedig mindenki elment. Egyesek szerint voltak kozmikus menekültek is, akik itt találtak új lakóhelyre. Nyilván nem véletlen, hogy ilyen sokszínű az emberiség meg a természeti környezet

2020. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az á betűket természetesen nem szerettem volna beírni az előző hozzászólás elejére, csak már álmos vagyok, és kopik a figyelmem.
2020. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Ezt a sok sületlenséget melyik noname oldalról olvastad? :D
2020. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Inkább ez mint az UFO-k.
2020. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A földönkívüliekben azért több realitás van
2020. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

hát annak is van alapja, én ott azon akadtam fent hogy minek tűntek el, vagy minek rejtőzködnek.

De erősen valószínű, hogy nem a Föld az egyetlen lakott bolygó.

Csak ha tényleg belepiszkáltak volna amolyan 'Az ellenállás városa/Defiance' fillingnek kéne lennie, legalábbis szerintem.

Emiatt vagyok úgy, hogy létezhetett, egy korábbi fejlett civilizáció, egy technológia, ami idő folyamán lemorzsolódott. Pl egy komolyabb világháborúhoz hasonló összecsapásban.

2020. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát én a földönkíbüliekről sem hiszem el hogy itt jártak volna, inkább csak léteznek valahol. Mert annak tényleg semmi értelme hogy itt voltak aztán meg csak úgy eltűntek.

Az meg hogy egy komolyabb háború miatt megsemmisült egy fejlett civilizáció minden jel nélkül szerintem elég valószínűtlen. Mindenképpen maradnia kellett volna valaminek: épületmaradványok, csontok, emlékek. Nyom nélkül nem tűnhet el egyszerűen

2020. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!