Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ha én "hallottam"...

Mit jelent ha én "hallottam" ahogy a nevemet mondja 3x?

Figyelt kérdés

Dolgoztam és 3x hallottam mintha édesanyám szólt volna nekem. Aztán Rá 10 percre csörgött a telefon és közölték hogy elment.

Bárkit hülyének néztem volna ha ezt mondja nekem ezek előtt!!!

Hülyeséget most ne!



2020. jún. 5. 18:24
 1/5 anonim válasza:
67%
Részvétem édesanyád miatt! Egyébként lehet jel is, pontban nem tudom, egy pap biztosan többet tud segíteni.
2020. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam volna eddig bárkinek ha ilyet mondott volna.hogy bolond vagy.simán hülyének néztem volna bárkit.

De mikor nem konkrétan"hallod" de végülis hallottam hogy szólt. És pont akkor szólt amikor eltávozott.

Ha egy órával előtte vagy utána lett volna azt mondanám hogy bekattantam vagy félre hallottam valamit, de így ezt nem lehet félre hallani.

2020. jún. 6. 07:42
 3/5 Toboz111 ***** válasza:
100%
Erős lelki kapocs volt közöttetek. Az elmélyült munka akar fizikai, akár szellemi csak "rásegített", hogy meghalld a hangját.
2020. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett egyfajta telepátia.

Biztos utolsó pillanatokban rád gondolt és te "fogtad a jeleket". De szokták erre azt is mondani, hogy "elbúcsúzott".

Sok hasonló esetről hallottam.

Mindegyikük úgy "búcsúzik", ahogy éppen tud...

Minden esetre az szerencse, hogy

meghallottad, jelentsen ez számodra megnyugvást, hogy van folytatás.

2020. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem.mamám üzent hajnali 3 óra 30 kor felültem mintha villam csapott volna belém kèsőbb a kórhazban kiderült pontosan akkor allt be a halál reggel ösztönösen 5 kor öltöztem mintha valami irányitott volna mentem anyukamhoz reggek 6 kor kopogtattam gyere menünk kell a kórhazba nèzett rám anyám de szótlanul felöltözött mikor beèrtünk az üres ágyát találtuk meghalt szóval olyannis van mikor nincsenek hangok csak ösztön mintha valami kèsztetèst èrzel hogy menned kell mert baj van
2020. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!