Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenen a kérdés hogy vettem...

Az lenen a kérdés hogy vettem megy 144hz monitort és ahogy hallottam a 144hz et csak a displayport csatlakozó hajtja ki. Az működik ha a displayportot átalakítom hdmi re és úgy dugom be a számítógépbe?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. DisplayPortos VGA kell hozzá. A HDMI tévék bekötésére való, amiknek 60 Hz a maximum, maga a port és a kábel is arra lett tervezve, fizikailag nem bír többet.
2019. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg a HDMI 1.4 támogatja a 144 Hz -et FULL HD -ben.

[link]


Az átalakító nem tudom mit befolyásol ezen.


Viszont ha olyan fostalicska videokártyád van, amin egy nyamvadt DP port se található meg, azzal úgysem tudod kihasználni a 144 Hz -et, szóval mindegy is.

2019. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De van rá elég jó vidikártyám csak sajnos aki összerakta a gépet a keleténél följebb csavarozta a vidikártyát ezért nem férek hozzá a DP porthoz ezért gondoltam h hdmi v el megoldom akkora pc guru meg nem vagyok h lejjebb csavarozzam bocsi, nem is az h pc guru csak jah nem olcsó és nem akarok hozzányúlni, de köszi a válaszoakt!!
2019. dec. 9. 14:56
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem egy agyműtét, nem kell hozzá PC gurunak lenni.

Valószínűleg az a takarólemez tartja ki. Csak lazítani kell a csavaron és máris be lehet dugni a kábelt. Utána újra meg lehet húzni.

2019. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!