Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek sellők?

Léteznek sellők?

Figyelt kérdés
Természetesen, nem a mesékben szereplő sellőkre gondolok. Láttam egy tudományos csatorna dokumentumfilmjében, hogy valamilyen amerikai tengerbiológus csoport, talált részeket egy tetemből, Dél-Afrika mellett és többször is vizsgálták és erre jutottak. Elvileg, ezek olyan emberek, akik visszamentek valami miatt a vízbe és ahhoz alkalmazkodott a testük. Léteznek? Nem is beszélve a tudományon kívül, azon kalózoknak vagy tengerészeknek a régi feljegyzéseiről, amikben beszámolnak róluk vagy a régi legendákról, hisz minden legendának van valamennyi alapja.

2020. jún. 8. 17:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%

Visszamentek a vízbe és alkalmazkodott a testük? Rögtön? Vagy egy hétig visszatartották a lélegzetüket amíg kopoltyújuk nőtt?

Vagy hogyan zajlott le ez az evolúciós út?

Linkeld már be hol láttad mert rohadtul érdekel, hogy milyen tudományos alapja van. :)

2020. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
2020. jún. 8. 17:55
 3/46 A kérdező kommentje:
Nem tegnap mentek vissza, hanem még az őskorban. Ilyen primitív hogy lehet valaki??!!
2020. jún. 8. 17:59
 4/46 anonim ***** válasza:
68%
Na ezt este meg fogom nézni. Most csak belekukkoltam. 01:08:53-nál az a jelenet elég hiteltelenné teszi és pont azt kellett megtalálnom. :D
2020. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Most nézd végig az egészet, mert nem 3 másodperces és rengeteg érv áll mellette.
2020. jún. 8. 18:09
 6/46 anonim ***** válasza:
57%

Te hiszed el tokkal vonóval az egész mesét és én vagyok primitív? :D De kis aranyos. :D És van 36 érv de mind a 36 érv csak egyszer fordult elő. Majd ha mind a 36 elfőrdult már 36-szor akkor talán elhiszem kétség nélkül.

Láttam, hogy nem 3 másodperces de majd ha lesz egyben annyi időm akkor nekiugrok.

2020. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy szórakoztató műsor és nem valódi dokumentumfilm. Olyan, mint a Blair witch project vagy a Cloverfield. Csak ez az animal planeten futott.

Viszont sok ember nem fogta fel, hogy mi akar lenni, se konteós, se szkeptikus, ezért sajnos csak kettő ilyet csináltak. A másik a Megalodonos, ha megtalálnád, az sem valódi dokumentumfilm.

Tehát nem, nem éltek. Ez egy spekulatív evolúcióval fogkalkozó scifi ál-dokumentumfilm.

2020. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, kérdező, hogy a kérdésed már volt itt.

Mindenki jobban járt volna, ha inkább elolvasod, mint újból felteszed.

=> Ezotéria/természetfeletti lények.

2020. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Persze... Szóval akkor, minden tudós, aki azt állítja, hogy meg van rá az esély, egy idióta, színész... Köszi!


Az emberek csak azért nem hisznek ebbe és a földönkívüliekben, mert kisajátította őket, a mese és mindenki, a kedves Arielre asszociál.

2020. jún. 8. 19:53
 10/46 LeonScottKennedy ***** válasza:
75%

Nah, végignéztem, barádésan összerakott ál-doku volt. Elég volt csak az IMDB-n megtalálni a filmet hogy egyértelmű legyen. Ja, és Dr. Brian McCormick sem létezik, valószínűleg mind kitalált személy. Szóval mielőtt hülyeséget posztolsz, nézz már utána a film eredetének. Még a hivatalos műfaja is sci-fi. De a film végén a creditsben még a tetem, csonton elkészítéséért felelős designer neve is ott van, meg sok másik amiből egyértelműen kiderül, hogy csupán szórakoztatási célból készült ál-doku.

Egyébként vicc nélkül, én nagyon megnéznék egy filmet, ami a halemberek és a megalodonok közti háborút mutatná be, csak jobb CGI-al :D Ez nagyon pocsék volt, főleg 2011-es mértékkel.

És most kicsit kitérve az evolúciós részére, hogy eleve miért hülyeség sellők létezése már elméleti úton is. Most csak így komolyan, gondolj már bele, józan ésszel, attól hogy te sokat halászol még nem fog hártya nőni az ujjaid közé, meg hogy napi hatszor víz alatt visszatartod a levegőt még nem fog kopoltyúd nőni, az evolúció nem így működik, nincs semmilyen arra vonatkozó génje a majomembernek hogy a gyereke kopoltyús lesz, az evolúció eleve az ellenkező irányba tartott. De tovább megyek, hogy teljesen egyértelmű legyen. Hol jön ki a gyerek? De most komolyan, nézzél már rá arra az ábrázolásmódra, nincs ahol kijöjjön. Az ábrázolás maga természetellenes. Vagy császármetszést végeznek minden alkalommal?

Ez pont akkora hülyeség mint a laposföld.

2020. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!