Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért akarják egyesek bebizony...

Miért akarják egyesek bebizonyítani, hogy léteznek a sellők? Valaki tud rá bizonyítékot ami nem hamis (fake)?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Adqm1fEDpBQ


https://www.youtube.com/watch?v=6mZ2WpRifUQ


Hiába vannak ilyen videók, én akkor sem hiszem el.


Valaki, aki hisz bennük, magyarázza már el nekem, tényekre, és bizonyítékokra hivatkozva, hogy léteznek a sellők....


https://www.youtube.com/watch?v=V8d8P8ho8fE&feature=fvwrel


Ebben a videóban pedig azt magyarázza a nő, hogy ezek a videók, amik ilyen kiszáradt, ijesztő sellőholttestekről készültek, mint hamisak, mert az összes ilyen "holttest" csak szobor. (sculpture)

Én láttam régebben egy videót is, hogy hogyan készítették az egyiket, meg miből.



Nem provokálásnak szánom, csak érdekelne.


Ha még léteznének is, biztos, hogy nem lépnének kapcsolatba az emberrel, biztos, hogy nem akarnák, hogy csak úgy lefilmezzék őket, meg biztos, hogy már látott volna valaki egyet, hiszen rengeteg tengeri expedíció van minden hol.

És eddig egyik tudós, se tengerbiológus szeme elé nem került egy, a videóban meg miért pont Ausztrália partjai mellett lennének, ráadásul a strandhoz vagy kikötőhöz közel...


Semmi bizonyíték nincs rá, soha nem is léteztek, olyan csontvázat, vagy maradványt, ami nem ember alkotta (azaz nem szobor) még soha nem találtak.



De ha már egyesek szerint léteznek, akkor el tudnák magyarázni, hogy mégis hogyan?



2013. máj. 17. 12:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*mindenhol
2013. máj. 17. 12:28
 2/18 A kérdező kommentje:

[link]


ez meg próbálja magyarázni, hogy nem mű....

2013. máj. 17. 12:38
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Komoly ember nem foglalkozik ilyen hülyeséggel.
2013. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
EZeket egy Juan Cabana nevű hapsi csinálta.
2013. máj. 17. 12:52
 5/18 A kérdező kommentje:
mármint a szobrokat
2013. máj. 17. 12:52
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Én tudom, hogy léteznek. Véletlenül egy vízcsepp került az olasz partokon egy nőre és csak én láttam, de nagyon futtott a vízbe és már csak azt láttam, hogy a farokúszója elmerül.... Szóval ezek teljes bizonyosággal léteznek.
2013. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:D
2013. máj. 17. 13:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Most kinevetsz?? Pedig én teljes komolysággal olvastam a kérdésed, de ha magad is megkérdőjelezed, akkor minek ilyen blődségekről beszélni?
2013. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Komolyra fordítva a szót, egyesek miért próbálják bizonygatni, hogy léteznek a sellők?
2013. máj. 18. 07:57
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyszerűen hülyék.

G.

2013. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!