Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az öngyilkosok az asztrálsík...

Az öngyilkosok az asztrálsík legalsó szintjére kerülnek?

Figyelt kérdés
Nem akarok az lenni, csak érdekel a téma.

2020. jún. 10. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A föld alá kerülnek előbb utóbb, ez fix.
2020. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ milyen lelkiállapotban van.

Isten nem így működik. Ilyen bután. Isten nem egy primitív ember, hanem mindennek a feje. Minden végtelenül komplex.

2020. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes, hogy a kérdésedben már általánosan elfogadottnak tekintesz egy olyan valamit, aminek létezéséről csak az ezotéria tud. Mi az az asztrálsík és hol van, kedvesem? Hol található ez meg egy-két önjelölt haszonleső "spiritiszta" csaló könyvein kívül?
2020. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Oda kerülnek ők is, ahova eltemetik őket.
2020. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem, a legalsó szintre azok az 50 és 70 IQ pont közötti egyének kerülnek, akik hisznek a sok ezo maszlagban :D
2020. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem lelkileg vagy ittragadnak, ahol mi vagyunk, de nem mindenki fogja érzékelni őket, nem mindenkinek olyan kifinomultak talán az érzéxervei; de ha pl mozgatnak valamit, az azért látszik; másik dolog, hogy lehetséges talán még az is, hogy haza tudnak menni. Egyébként erről meg hallottam egy olyat, hogy van talán 42 napra elegendő energiájuk, amíg még haza tudnak menni önszántukból a Mennybe, különben itragadnak 40 évre és csak segítséggel tudnának haza menni.
2020. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Az én világnézetem szerint igen.


Viszont csak ideiglenesen, amíg újra nem születnek. Közben pedig szembesülni fognak a tettük következményeivel, hogy mennyi embernek okoztak fájdalmat és szomorúságot.

2020. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Tudják ezt ők nagyon jól általában, hogy mennyi embernek okoznak szomorúságot. Ezt a tettet általában nagy lelki vívódás, gyötrődés előzi meg véleményem szerint. Senki nem szórakozásból lesz öngyilkos.


#3,5 Ti miért írtok ide?

2020. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

#8 volt nekem is már kísérletem. Pont leszartam akkor és ott, hogy ki mit gondol. Az embernek olyankor csőlátása van, nem tud tisztán gondolkodni.


De azzal nyilván egyetértek, hogy súlyos lelki problémák állnak a háttérben ilyenkor.

2020. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!