Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésed mint...

Volt már olyan érzésed mint amit a Mátrix című film is taglalt, hogy mintha le lenne korlátozva, mintha be lenne zárva a tudatod?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ez nem mintha, hanem tényleg be van zárva. Csomó olyan emléket/infót tárol az agyunk, amire mi már nem emlékszünk. Elszelektálja, különben elvesznénk az információtengerben. És ez így a jó. Különben se jó mindent tudni.
2020. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem is arról van itt szó hogy több információt szeretnék, főleg nem az előző életekről, hisz annak mi értelme volna? Az már véget ért, lehetséges hogy teljesen más korszakban, időben is volt vagyis teljesen más szabályok, normák, törvények szerint éltek akkoriban az emberek.

Inkább arra gondoltam hogy a világgal valahogy nincs rendben minden, tényleg mint ahogy a Mátrixban is mondták hogy baj van a világgal nem tudod hogy mi az csak az hogy van, mintha nem így kellene lennie alakulnia az életnek, a világnak, nem ez a természetes ami van, ami már kialakult és nem természetes a változások iránya sem ami felé a világ tart.

2020. jún. 18. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Szerintem nem is kell még az ajtónkon sem kimenni, hogy tudjuk, a világ nagyon nagyon eltorzult. De fogalmunk sincs már, hogy "hol" rontottuk el, egyáltalán hogyan kellett volna csinálni. Mindenesetre próbálunk benne boldogulni, ki hogyan, mert ezt követeli meg az éntudatunk, és így vagyunk kódolva. A Truman shoh filmben is elmondja a rendező, hogy az ember elfogadja a valóságot, amibe beleszületik. Ugyanakkor gondolkodunk is ezen, hogy mi értelme, de nem tudjuk megmagyarázni. Nem engedi az agyunk, hogy felfogjuk a miértjét, nem vagyunk azon az értelmi szinten.
2020. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*show
2020. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg az elpusztíthatatlanok című filmet,elég jól bemutatja a világ igazi működését.


Fenn van YouTubeon a teljes film magyarul.

2020. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 5 válaszoló!


Köszönöm, láttam azt a filmet, megvan dvd-n. Nagyon érdekes film, jó volt nagyon a forgatókönyv és ügyesen megvalósították. Valóban sok igazság van abban hogy a világban szinte semmi sem az aminek elsőre látszik.

2020. jún. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!