Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A torok csakrát hogyan kell...

DyttaDetty kérdése:

A torok csakrát hogyan kell gyógyítani?

Figyelt kérdés
Az önkifejezésem egyáltalán nem volt támogatva sem a magánélet, sem egyéb területeken, ezért a belém fojtott szó megrekedt, ami most komoly nyelési problémát okoz. A torkom sokszor összeszűkül, ellehetetlenítve a nyelést. Hallgattam már csakra gyógyító zenét, próbálkozom leírni azt, amit nem mondhatok ki, de nagyon lassú a változás. Ha egy kicsit is depisebb leszek, ami mostanában egyre gyakrabban előfordul, már jön is a probléma. Néha-néha egy fél napig jobb, de újra és újra előjön.

#nyelési probléma #torok csakra
2020. jún. 20. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyisd ki rá a harmadik szemed és ismétételd a Gayatri mantát. Ezt nekem egy jógi ismerősöm tanácsolta és 100%-osan bevállt.
2020. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tuti van rá valami Grabovoj-szám is... :-D
2020. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudatosan kellene kioldanod a hozzá tartozó problémákat, pl:


A nyelés passzív folyamat, békességre és befogadásra irányuló késztetés. Általában akkor nyelsz félre, ha nem csak befogadni, hanem rögtön kiadni, kiárasztani is akarsz, méghozzá a légzéssel és a beszéddel. Akinek nyelési problémái vannak, annak érdemes elgondolkodnia azon, hogy mennyire tudja lenyelni azt, ami vele történik, illetve nem beszél-e feleslegesen túl sokat, akkor is, amikor nem kellene...."gyomorsav visszajutás a nyelőcsőbe:nem tudod lenyelni a problémáidat, és lezárni egy-egy kritikus eseményt, időszakot. Ha tartósan magadban tartod sérelmeidet, visszafojtod véleményedet, és nem mered felvállalni magad.."


Nincs benned természetes önvédelmi agresszió és ez átjön az írásodon is,ne csak magadnak írd le a problémákat hanem embereken gyakorolj,pl. menj a tudományos kat.ba trollkodni :).. [link]


Hátha segít egy subliminal: https://www.youtube.com/watch?v=5noWfxZjfFY


Ha pedig úgy érzed mélyebben is vannak gondok és eltömődések ez leszkenneli a tested és felszabadítja: https://www.youtube.com/watch?v=vzbpUe-9gFg&t=367s

2020. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először a depressziód kezeld, a többi csak tünet (vsz nem csakragyógyításra van szükséged egyelőre). Mi okozza a depressziódat, mely két élethelyzet közt vagy megakadva?
2020. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már magad kiadni? Tudod nincs kimondhatatlan dolog. Ha élőben nem is megy, képzeld magad elé az embert, érezd át, hogy ott vsn előtted és téged hallgat, majd mond el neki. Mond el a lelkének. Az majd megérti, elfogadja.
2020. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Hülyeséget beszélnek! Ne halgass rájuk! Egyszerűen csak mond ki amit akarsz annak akinek akarod! Ennyi! Miért nem mondod ki? Mitől félsz? Tudom miről beszélsz, én is voltam már így. Minek elképzelni meg csakràzni? Attól nem lesz jobb semmi. Egyszerűen vállald fel magad és mond meg neki amit akarsz vagy ami benned van. Fogalmazd meg árnyaltabban, ha tartasz a negatív köverkezményektől, de mond ki!! Ha nem érti meg a dolgot, bármi legyen is az, benne van a hiba. A többi csak tünetkezelés...
2020. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!