Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem színes? Ez az aura?

Miért nem színes? Ez az aura?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok ( 13 - 16 év közötti ), ezért gondoltam még nem " felejtettem " el annyira az auralátást. Neki is kezdtem gyakorolni, és már más ( és magam ) körül látok ilyen fehér mezőt, néha színes ( akkor csak halvány ) de legtöbbször fehér. Egész körvonalat látok nem csak a fej körül, a testtől olyan 2-3 centi után. Ja és nem egyenesek a vonalak, hanem füstszerű. Tehát így: Az egész ember testén látom azt a füstszerű vmit, de legtöbbször fehér, néha meg világos színes. Ez az aura? Miért nem színes?

AKI NEM HISZ BENNE, AZ NE ÍRJON!


2010. aug. 1. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Azért nem színes mert még nem vagy profi.

Amúgy nem hiszek benne!

2010. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

miért 13-16 év közötti?nem tudod hány éves vagy?

amúgy meg igen,szerintem ez az aura,én is szoktam látni néha,de csak nagyon ritkán szines,többnyire csak egy átlátszó energiamező.de nekem nem füstszerű,szabályosan követi az emberek körvonalait,olyan3-5 centire

2010. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

csak nem akarom megmondani mennyi idős vok :D

És ha többet gyakorlom jobban fogom látni? Köszi az eddigi gyors válaszokat

2010. aug. 1. 12:21
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, ez is az aura-e, de ezt a fehér körvonalat én is szoktam látni az élőlények/tárgyak körül. Viszont ha tovább nézed, kicsit hosszabb ideig, akkor már színe is lesz. Bár én azt nem tudom, hogyan tudnám meglátni, milyen az alapszíne a saját aurámnak, mert mindig másnak látom :/ Egyébként nem vagyok nagyon hozzáértő a témában...
2010. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat utolsó elötti.
2010. aug. 1. 13:41
 6/12 A kérdező kommentje:
*előtti
2010. aug. 1. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt elmesélnéd hogy kezdted el látni?Hogy gyakoroltad.Egyébként igen ez az aura egy része vagy étertestnek is nevezik a fehér körvonalat.Én így tudom.
2010. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rohadt sok idő kell,hogy kifejleszd ezt a képességedet ez nem ilyen egyszerű,de minden ember látja azt a fehér csíkot a másik körül,ha nagyon koncentrál;)Ez vmi féle védőréteg az emberen és ha beteg vagy lehet látni,hogy sokkal vékonyabb. De a rendes aura látók, minden testrészen más színt is képesek látni pl az egyik keze kék a másik piros. (ez csak egy példa volt)Sok szintje van ennek az aura látásnak...
2010. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

sok figyelem kell és főképp nyugodtság :) nekem ez működött

általában olyan fél méternyit látok az embereken belőle és sokszor enyhe színárnyalatokat is... régebben sokkal jobban ment xD de nembaj gyakorlat teszi mestert:D

2010. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És kb 2-3 év múlva már látok több szít is? Mert most még csak halványan narancs, sárga, és zöld. Köszi a vlaszokat:)
2010. aug. 2. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!