Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amit láttam az aura volt?

Amit láttam az aura volt?

Figyelt kérdés
Ha figyelem az enyhén széttárt ujjaimat, köztük az ujjamtól kb. fél milliméterre lila nagyon vékony csíkot látok. Ma megfigyeltem a térdemen az éppen tollászkodó sárga nimfapapagájom nyaka körül 2 centiméteres, közvetlen a nyakától indülő sávot. A farkán, a hátán (ahol fekete foltos) ezt nem láttam. Ez aura, vagy csak a szememmel van valami? (Allergiám van)
2011. jan. 1. 01:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kiírni, ha az ujjaimat széttárom ez eltűnik, de ha jobban összetartom ez a vonal eggyé válik
2011. jan. 1. 01:30
 2/7 A kérdező kommentje:
És a papagájomnak sárga színű volt. (Bocsánat a részletekben küldött magyarázatokért, álmos vagyok)
2011. jan. 1. 01:32
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem, ez egyáltalán nem az aura. Ezt bárki láthatja, én is látom, ha pár másodpercig nézem a kezem, vagy bármit. Ha tanulgatni akarod az auralátást, ide rakok egy linket, aztán a későbbiekben majd látod, működik-e.

Egyébként létezik aura, de amit láttál, az tényleg nem az.

Tessék a link, olvasgasd, próbálgasd a gyakorlatokat, ha érdekel a téma!

[link]

2011. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Kezdetben ( fél éve ) én is így kezdtem. :) De ma már az a 2 centis kis csík, harminc centire dagadt. Na az aura. Lehet te is érzékeled majd, gyakorold. Úgy könnyebb ha az illető, vagy a kezed mögött a háttér fehér. :)
2011. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, én akkor látom jobban, ha a kezem mögött sötét a háttér, és lassan mozgatom a kezem. És a járókelők válla fölött, a fejük mellett is szoktam látni valami hasonlót.
2011. jan. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

@02:06

a 30 centis aurád csak bebeszéled magadnak, mert hinni akarsz benn. Ha 2 centis csíkokat látsz dolgok körül javaslom fordulj orvoshoz, mert valószínűbb, hogy valamilyen problémád van, mint képességed.

2011. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először mindenki csak ennyit lát,de ha kitartóan tovább gyakorolsz,megláthatod majd a teljes aurát,ami nem csak egy vékonyka csík.
2011. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!