Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legneheze...

Szerintetek melyik a legnehezebb megcsinálni? Csinálni egy visszafele időgépet, vagy pedig egy ugyanolyan univerzumot csinálni mint a miénk?

Figyelt kérdés
Mindkettő azért fontos, hogy megnézzük tényleg megtörténtek-e az esemélyek és hogyan pl. Jézus születése, Noé, I. Vh, holdraszállás stb... De az lesz a bibi a szimuniverzumban :D hogy nem lesz Isten abban. De akár azt is programozhatunk. Mit gondoltok?

2020. jún. 25. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy visszafele idő gépet és megnézed Jézus születését és utána? Mivel csak vissza fele tudsz menni akkor mit csinálsz? Kellene egy előre időgép is h vissza gyere és elmond. És hogy állítod be az időgépet hogy pont akkor érkezz mikor Jézus születik? Be írod h 0000.00.00? Mi van ha mégsem akkor született és mi van ha meg visszább akarsz menni akkor beírod h Kr e 500 vagy i. e de akkor meg nem számoltak az időt így nem jutnál sehova.

Csinálni egy ugyan ilyen univerzumot sem tudnál mert valami úgy is kimaradna elég egy apróság és máris minden máshogy alakul. Olyan pillangóhatás szerűen

2020. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor máshogyan írom. Valahogyan csinálok egy időgépet ami vissza és, előre is tudna menni az időben. Először utánanéznék, hogy mikor született Jézus. És kipróbálnám a 0000.12.25-öt. És olyan lenne az időutazásom, hogy a szememben van kamera és mindent felvesz. És 0000-ás kori ruhákat hordok, mert van olyan kütyü ami igazi ruhákat készik seperc alatt. Ha Kr.Előttre akarok menni, akkor is lesz a kijelzőn olyan, hogy " Még visszább akarsz menni az időben, mint Kr.E?" És akkor igen, majd beírom az akkori dátumokat. Mit gondolsz? :D Sztem szuper lenne ez.
2020. jún. 25. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az is szuper lenne ha meg kínálnál abból amit elszívtál🤣. Órákig beszélgetnénk az időről. Nem tudnánk h 10 perc telt el vagy 3 óra 🤪🤣
2020. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Levegőt szívtam. De nálad is van levegő. Szóval nem leszkapsz.
2020. jún. 25. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
2 képtelenség közül melyik a képtelenebb... Az időutazás okozta időparadoxon (pl. ha visszamész, megölöd a saját nagyapád, stb.) "veszélye" automatikusan kizárja azt, hogy valaki valaha is időgépet fog létrehozni. Egy másik univerzum teremtésén eddig még nem gondolkodtam (bár Istennek készültem, de nem vettek fel, mert túljelentkezés volt)... :D
2020. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az megvan hogy ez nem az "önismeret" kategóriába való? Hacsak nem azért írod ki h megmondjuk h normális vagy-e? :D
2020. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki ebben, mert tudni akartam, hogy nektek mi a véleményeket ezekről az elméletekről.
2020. jún. 26. 01:30
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Az idő nem létezik

2. Nem volt 0. év, az időszámítás az 1. évtől mérjük

2020. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!