Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Lapos Föld hívők tényleg...

A Lapos Föld hívők tényleg ennyire sötétek, vagy csak szerepelni akarnak?

Figyelt kérdés

Sose tudtam megérteni őket. Nincs épeszű magyarázatuk arra, hogy lapos a föld. semmi bizonyíték. csupán csak "hiszik".

Eközben a gondolkodó ember már alsó tagozatban tanult minimum 5 (öt) bizonyítást arra, hogy a föld egyáltalán nem lapos! de nem is gömb! ilyen kicsit tojás alakja van. kb.


Voltunk 14 éves koromban egy hajó túrán, ami 1 hetes volt. Az idegenvezető (igen, volt ilyen, aki ott magyarázott, amikor kikötöttünk kb 8 szigetnél) mondta, hogy távcsövet hozzunk, mert itt bebizonyítják a föld "ívét".


Hogy hogyan is zajlik ez? A távolban az érkező hajónap először csak a tetejét látni. Hogy miért-? mert a vízszint egy bizonyos pontban amgasabban van, mint maga a hajó. Ez miért lehetséges? mert a föld gömbölyű. És ezt a szabad szemünkkel is látni, de távcsővel jobb...

A vízszint felveszi a gravitációs mező vonzóerejét. tehát gömb alakot. ezért "domború" minden vízfelszín.


2020. jún. 26. 13:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10 hát te hülye vagy. A víz íve szabad szemmel 4 cm hosszon nem látható okoska. De aki hülye az hülye marad. nem elhet rajta segíteni
2020. jún. 27. 13:26
 12/17 A kérdező kommentje:

10 fhuu de kiverted a biztosítékot :D

Ha abba hiszel ,hogy a föld "lapos". tegyük föl négyzet alakú, és a mélysége úgy 10 méter :D (röhej) Akkor a gravitáció az átlók metszéspontjába húzna mindenkit. Így oldalra is hatna a gravitáció. A légkör és a csillagok mind gömb pályán mozognak, de a föld az lapos, huhhhúúú Te aztán okos ember lehetsz drága 10-es

2020. jún. 27. 16:07
 13/17 anonim ***** válasza:
8%

Naés ha a föld gömb, akkor miért nem gurulnak le róla az emberek?

Ha rá állsz egy gömb alakú tárgyra arról is legurulsz.

2020. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Na, ez a példány pl. a provokáló csoportba tartozik.
2020. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13. te most csak provokálsz, oké. De ezzel mégis miért pazarlod a saját idődet? Amúgy... szerintem vagy te olyan sötét, hogy mindezt elhidd :(
2020. jún. 27. 18:12
 16/17 anonim válasza:
0%
Kezdjük ott hogy a gravitáció létezése nem feltétlen bizonyított kedves kérdező.
2020. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 immortality2 válasza:
Húúúúúú na hát én végig olvastam ennek a laposföldes agyhalottnak a baromágait, és majd beszartam a röhögéstől!!!!! A gravitáció létezése egyáltalán nem bizonyított......... Édes jó istenem!!!!!!!! Hogyne lenne az egy rakás bizonyíték van rá, sőt már időszámításunk előtt bizonyították,hogy ez egy létező dolog bassza meg!!!!!!!!
2023. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!