Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Benedek Tibor nem is akkor...

Benedek Tibor nem is akkor halt meg mikor bejelentettèk?

Figyelt kérdés

Fuuh ez elég fura de egy helyen voltam melózni és ott a házi asszony mondta hogy hallottatok hogy meghalt Benedek Tibor?! Mi meg mondtuk hogy nem tudjuk ki az. A válsz ugye az volt hogy vízi labdázó (vagy mi?!😅)...

1-2nappal később pedig mindenhol erről cikkeztek hogy Úristen szegény Benedek... Én meg gondolkoztam hogy miért most lett felkapva mikor már pár nappal előtte történt?! Aztán elvileg akkor történt mikor bejelentettèk. De akkor az a nő honnan tudta pár nappal előbb? Vagy csak simán nem kapta fel egyből a média?



2020. júl. 4. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mintha nem lenne mindegy.
2020. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Állítólag (!!!) egy héttel a bejelentés előtt halt meg, de a családnak kellett egy hét mire nyilvánosságra hozták. Nem akarták, hogy ezen csámcsogjon a nép. Ami teljesen érthető.
2020. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Neked nem mindegy ha azt se tudod hogy ki volt???

😕

2020. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Elhiheted, hogy a legtöbb ember, ha elveszít valakit, nem hívja körbe azonnal a rokonságot a hírrel. Ahogy a család sem akarta azonnal tájékoztatni a nyilvánosságot.


Mellesleg elég szégyen, hogy a világhíres többszörös olimpiai bajnokunkat nem ismered.

2020. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon még a külföldi média híreit is 3 napos késéssel adják le

Leszűrik a már alapban leszűrt dolgokat is, kész paranoid kommunisták irányitják még mindig a médiát

Nem lenne meglepő ha ezt az elhalálozási ügyet is elhúzták volna mint minden mást úgy általában

2020. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is hallottam azt a pletykát, hogy egy héttel korábban történt, de ehhez a nyilvánosságnak semmi köze. Elég nehéz a családnak így is, úgy és olyan formában kellett nyilvánosságra hozniuk, ahogy számukra a legelviselhetőbb.
2020. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem halt meg egy héttel korábban.

Undorító idióta, aki öt perc hírnév miatt terjeszteni kezdte.

Ha egy kicsit is ismernétek a családot, pontosan tudnátk, ha így lett volna, akkor kiállnak, hogy Tibor egy hete elhunyt, de magukban akartak gyászolni.

Szánalmas népség vagytok.

2020. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jajajaja... Van aki azért olvasta is amit írtam?!

Aki normálisan válaszolt annak köszönöm a választ! Egyébként miért kéne ismernem? F1en kívül más sport nem érdekel. Szóval ez az én dolgom kit ismerek és kit nem.

2020. júl. 4. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Elég gáz vagy, a helyedbe nem dicsekednék ezzel
2020. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Aki pedig lepontozza a valóságot annak meg én köszönöm
2020. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!