Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a Benedek Tibor...

Mit szóltok a Benedek Tibor halála kapcsán felmerült, esetleges törvénymódosításhoz?

Figyelt kérdés
A törvénymódosító javaslat szerint tíz helyett öt év együttélés után is jogosult lesz élete végéig tartó járadékra az elhunyt olimpiai érmes sportoló özvegye.

2020. jún. 21. 22:25
A kérdező szavazást indított:
Támogatom, az özvegyi életjáradék arányos az elhunyt sportoló teljesítményével.
Támogatom, mert Benedek Tibor özvegye megérdemli.
Nem támogatom, mert aránytalanul nagy támogatás ez egy sportteljesítményhez.
Nem támogatom, mert szerintem erkölcstelen egy ember miatt törvényt hozni.
44 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek az 5 évnek sincs értelme, ha elfogadjuk hogy a sportoló élettársa is jogosult valamilyen járadékra a társa után akkor nem kéne az alapján válogatni, hogy épp kinek milyen peche volt azzal, hogy mikor halt meg a társa.
2020. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi erővel akkor én is legyek jogosult, mert magyar vagyok. :D Nem is tudtam hogy létezik ez a marhaság, vajon melyik ingyenélő találhatta ki?
2020. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Akkor még több lenne az aranyásó picsa.
2020. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Jézus ereje, nekem aztán totál mindegy!
2020. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Szokásos Fidesz logika, ész nélkül szórni mások pénzét.

Én maximálisan felnéztem Benedek Tiborra, borzasztóan megrendített hogy ilyen fiatalon elment, de szerintem undorító az ő nevét felhasználni arra, hogy egy újabb aranyásókat és élősködőket segítő törvényt szavazzanak meg. Amúgy is mi joga van bárkinek más eredménye után járadékot kapni?

2020. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Jobbat mondok, ne kapjon életjáradékot egyik sportoló sem, mert mégis mire föl. Kapjon fizetést a klubjától és kész, ha meg az nem elég, akkor keressen rendes munkát.
2020. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így rendben, csak aztán ne nagyon bővülgessen tovább ez a törvény fű-fa-virág-szarházira. Épp ezért lehet, jobb az ilyesmit el se kezdeni...


Még a végén öregedő sportolóknál iparszerűen fognak sorban állni a 20 éves macák és dzsigolók, akiket majd 90 éves koráig fizettek a minimálbéretekből.

2020. jún. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Idiota 6os. Tudod te milyen dicsőség az orszagnak egy egy olimpiai bajnoki cim? Plane zsinorban 3?


Milliószor tobbet er egy ilyen mint egy orszagimazs video amit a cnnen adnak le a reklamok alatt.

2020. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

8


Kinek dicsőség? Miben? Hogy?


Egy sportoló olimpiára való felkészítése rengeteg állami pénz.


Majd nyer egy érmet, feláll a többi 500 érmet nyerő emberke mellé, és ennyi. Írnak róla egy cikket a sportújságok, amit 1,5 óra után levesznek, mert időközben újabb érmet nyert valamelyik kínai vagy orosz. Nincs jelentősége, csak újabb közpénz talicska, és lopás.


Általában az ilyen vallási fanatikus emberek, innen belülről hiszik, hogy mekkora dolog. Sorolj már fel egy Bermudai aranyérmest. :D Na ugye. A hozzád hasonló primitív emberek fejében él ez a "dicsőség".

2020. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy az hogy dicsőséget egy országnak, hogy valaki megnyer egy játékot vagy átúszik egy medencét, miközben ennél lényegesen nagyobb teljesítmények, amik alapvetően befolyásolhatják pozitív irányban az emberek életét, szinte semmilyen elismerést nem kapnak. Egyébként az olimpiák nézettsége folyamatosan csökken, az idei elmaradása sem nagyon rázta meg a közvéleményt.
2020. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!