Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek párhuzamos dimenziók?

Léteznek párhuzamos dimenziók?

Figyelt kérdés
És ha igen hogyan juthatnék el egybe? A mesékben létező világok a is el lehet jutni? Hogyan? Fontos!

2020. júl. 9. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A párhuzamos világok létezése jelenleg csak egy feltételezés. Az alapja mindössze annyi, hogy bizonyos mérések útján arra jutottak az általunk ismert és érzékelhető dimenzióknál több kell, hogy legyen.

Az oda történő eljutás ennél már jóval összetettebb kérdéskör. Én úgy gondolom, ha létezik ilyen akkor most is érintkezünk az említett dimenziókkal, csak nem érzékeljük őket.

2020. júl. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Az én véleményem szerint akár lehetnek is párhuzamos világok, de azok különböző Fizikai és kémiai szabályokkal rendelkeznek mint a miénk. Tehát nálunk, a gravitáció, mint megszokott dolog, lehet nem is létezik egy másik univerzumban, ezáltal a bolygók sem tudnak összeállni, tehát egy teljesen más világot láthatunk (már ha eljutunk oda és nem zúz minket össze valamilyen erő).

Ez csak az én véleményem, de én szeretek hinni ebben🤷🏻‍♀️

2020. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Abban élsz, nem?
2020. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem olyan flessem volt erről, hogy az egész örökkévalóság egy végtelen botanikuskert, ahol a mi Univerzumunk csak az egyik épp most kinyíló, rendkívül összetett virág.
2020. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehetséges
2020. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!