Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérdésem a következő: Ha az...

Kérdésem a következő: Ha az egypetéjű ikrek a reinkarnáció során újjászületnek, lehetséges az, hogy közel egy időben és -esetleg a karmájuk miatt is- közeli helyen születnek újra, vagy legalábbis nagyobb az esély a találkozásukra az új életben?

Figyelt kérdés

Vagy a halál pillanatában megszűnik ez a "különös" kapocs?

Sok tanulmány bizonyítja, hogy az egypetéjű ikrek sokkal fogékonyabbak a telepátiára, és egyéb dolgokra (egymás között). Pl. egyszerre mondanak ki dolgokat,ha egyiknek fáj vmi, a másiknak is stb.

Szóval ez a "kapcsolat" megszűnhet szerintetek, vagy a karma alapján újra kell találkozniuk?


2010. aug. 2. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem újra találkoznak. Bár szerintem a többi hozzád közel álló személlyel is újra találkozol. Lehet következő életükben elválaszthatatlan szerelmesek lesznek.:)
2010. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kár hogy nem válaszoltok többen, mert ez jó kis tma...Annál is inkább, mert az létezhet hogy korábbi testvérek szerelmesek lesznek???Vagy ez az igazi "lelkitárs" jelenség?

Vagy a karma nem engedélyezhet ilyent?

2010. aug. 2. 18:01
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
...en nem hiszek a reinkarnacioban!!!Miert,te honnan tudod egyaltalan,vagy honnan tudhatod,hogy volt elozo eleted?talan vannak emlekeid?ketlem!:S,vagy honnan tudod azt,hogy reinkarnalodik a lelked valaki masban???Ezek akkora baromsagok!!!
2010. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A lélek feladata a fejlődés, és beleillik a keresztény világrendbe is.

Isten szerinted "pazarolna" lelkeket arra, hogy 2,3,4 évig legyenek csak egy emberben? Minden mindennel összefügg, de most nem is ez a kérdés.

2010. aug. 2. 18:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként egy ismerősiósszregreöm mesélte, hogy elment regressziós hipnózisra. Hitt is benne- nem is. Azt mondta utána, hogy élénken visszajöttek olyan képek, amikben pl. férfi kézműves volt (Nő egyébként), és mondta hogy tudta, hogy ő ő , de mégsem "önmaga" volt, hanem másik testben beszélt.
2010. aug. 2. 18:12
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs Reinkarnáció!!!!!!Ez hulyeség
2010. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne. Miért ne lehetne?:)
2010. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nincs majd rájottok persze 200x szuletek meg meg minden hulyeség lesz

Ha meghalunk szellem alakot oltunk vagy ilyesmi és mennyországba nevezhetjuk asztrális síknak is valami ilyen helyre kerulunk

16/F

2010. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Isten nem pazarol,ne mondj nekem ilyeneket,es az atlag eletkor nalad miert csak "2,3,4ev",szerinted atlagosan ennyit el az ember???mert szerintem nem.Szerintem mindenki kap uj,tiszta lelket,ezert is mondjak az ujszulottre,hogy artatlan,mivel "artatlan,azaz tiszta a lelke",ami csak az ove,es ha majd egyszer meghal/meghalunk,a lelkunk tovabb el,de nem valaki masban,hanem valahol mashol,es ez nagy kulonbseg.Hallottam en mar olyat,hogy allat volt elozo eleteben valaki,vagyis ezt akarta bizonygatni,csakhogy az egyeduli leny,akinek lelke van,az maga az ember,es nem allatok,meg rovarok,vagy novenyek...az egesz reinkarnacio egy nagy baromsag!!!
2010. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Dehogy baromság!!

Egy anyának mit mondasz, ha tegyük fel elszólítja az Úr a 11 éves gyerekét? "Nyugodj meg,a lelke a mennyországba kerül, szellem lesz"?? Miért 11 év? Miért nem több? Ez vmi átok, vagy az Isten büntetése?!

Jajj, olyan okosok tudtok lenni...kár, hoyg ez a kérdés nem is a reinkarnáció tényéről vagy nem tényéről szól.....Külön kellene egy szkeptikus rovatot is létrehozni, és ott lehetne osztani az észt.

A kérdés nem ez, hanem más. Köszönöm , ha vki ÉRDEMBEN hozzászól!

2010. aug. 2. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!