Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség az, hogy...

Szerintetek hülyeség az, hogy az egész univerzum szimuláció? Miért pont erre gondoltak a tudósok? Ha lesz bizonyíték erre, akkor vajon a "beindítók" kikapcsolják a szimuláció világunkat, mert már így nem lesz nekik érdekes?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 01:48
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
44%
Mert a szimuláció létrehozható, így ebből következik, hogy egynek mi is a részei vagyunk.
2020. júl. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Mi ugyanúgy a Mátrix részei vagyunk.. A Mátrix körülvesz minket.. A film csak egy jel volt az egyik hibától.. Én is egy vagyok közülük.. Csatlakozz.. Amúgy igen.. pont azért amit az 1. válaszoló mondott
2020. júl. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Miért lenne hülyeség?

A világunkat valaki vagy valami létrehozta.

Innentől kezdve hihetőbb, hogy szimuláció, mint az ősrobbanás izé.

2020. júl. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintetek hülyeség az, hogy az egész univerzum szimuláció?"


Aha.

2020. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyszerű gondolatkísérlet, ami egészen messzire is tud vinni (a nyúl ürege ugye), de innen az nem tűnik megállapíthatónak, hogy szimuláció-e csak mert véges a felbontása, néhol vélhetően csak akkor van konkrét "render", ha következnek belőle adott típusú események (igen, a kétrést mondom), meg kellő eltökéltséggek működni tűnik egy-két olyan "mágia", aminek nem szabadna (Tibetre asszociálnék inkább). Hadd kérdezzek vissza: mi a garancia, hogy nem fogunk mondjuk holnaptól ugyanúgy röhögni akármelyik fura jelenségnek a tényleges megfejtését megismerve, mint mondjuk a jól ismert optikai csalódásokkal történt első találkozásunkkor?
2020. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen, méghozzá ez olyan szintű szimuláció, ahová maguk a playerek is be tudnak jönni, ha akarnak. Én speciel a moderátor szobában is jártam már. Nem, véglegesen nem kapcsolnák ki, bár én rövid ideig láttam már kikapcsolva is, elég lelombozó, csak egy nagy fekete semmiben vagyunk, de a tárgyakat lehet érzékelni ugyanúgy.
2020. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a szintlépés reinkarnációként van beprogramozva? Tehát én meghalok, de a következő életemben ugyanaz az én leszek.
2020. júl. 15. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mi is egy szimulációban élünk. Nem kell megijedni. Rengeteg irodalma van. Hibajavító kódokat találtak a fizikai törvényekben https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__8..


Az univerzumunk majdnem 100%-ig bizonyítottan egy szimuláció. https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__899..

2020. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Álom az álomban! Ami a bölcsnek ébrenlét az a tudatlannak álom és ami a tudatlannak álom az ébrenlét a bölcsnek. Ergó én sose tudtam, hogy álmodom álmomban viszont itt mindig azt érzem
2020. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!