Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Anyukám utálta a pókokat,...

Anyukám utálta a pókokat, halála után allergiás lettem rájuk ez normális? Csípett már meg pók, de eddig nem voltam rá allergiás.

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

A kettő bizony összefügghet. Felvetted" Anyukád gondját magadra (tudat alatt) és Anyuka elvesztése után "dolgozik" - egy túlzott reakcióban megnyilvánulva. Egy olyan ember, aki türelmesen empatikusan tudna téged hallgatni, segítene (tkp. ezt teszi egy lélekgyógyász, csak sok pénzért). Neki nem kellene semmit sem tenni (semmit! főleg nem ítélkezni), csak hallgatni téged, Neked meg mesélni konkrét dolgokat erről: Anyuka és a pók miket mondott, mit csinált, míg te gyerekként ott álltál (tehetetlenül). Részletesen többször meséld el valakinek, milyen idő volt, milyen bútorok, milyen színek, illatok, időjárás stb

József Attila sorai:

"Az éveket, mik sorsom összetörték,

reám zudítja minden pillanat."

2020. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
+ ezzel kihozod a tudat alól - tudatosítod, és megszűnhet az irracionális túlzott reakció. Mert a versrészletet is azért írtam, mert a tudat alatti tartományból a legváratlanabból jönnek a dolgok (és a legrosszabbkor is, kontrollálatlanul, hiszen nincs rajta egy tudatos racionális kontroll
2020. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!