Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztáció, vonzás törvénye...

Manifesztáció, vonzás törvénye Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Nemigazan tudtam hogy milyen kategóriába soroljam, mivel nem vagyok otthon a témában, viszont nagyon szeretném jobban megismerni ezt az egészet.

Párszor volt már hogy bevonzottam egy-egy dolgot és nagyon szeretném ezt tudatosan is alkalmazni.

Minden amit tudtok róla azt írjátok le legyszi, valaszaitokat előre is köszönöm:)


2020. júl. 31. 06:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Hát esküszöm megmutatnam, de ez nem.most volt.
2020. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
Tehát ez a szomszédnak a kutyája halotta a kocsmában esete. És nyilván, azóta is gykn okoskodsz, és nem pl. megváltod a világot a problémáitól :D Jajj koma, hagyjál már... :D
2020. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Aah ezek a negatív kommentek borzasztoak és tényleg nem is a kérdésemre válaszolnak, de a többi hozzászólónak nagyon köszönöm.


Egyébként azon is gondolkoztam, hogyha egy személyt szeretnék bevonzani az nem önzés? Mármint egy ideje már eltávolodtunk és én még szeretnék vele beszélni de őt nemtudom. Inkább engedjem el és ne avatkozzak ebbe bele vagy ez nem számít befolyásolásnak és nyugodtan csinalhatom?

2020. júl. 31. 19:30
 14/27 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, mit nem értel rajta, hogy EZ EGY HAZUGSÁG :DDD SENKIT SE FOGSZ TE "BEVONZANI" :D Teszel érte normálisan, vagy magad hülyíted. :D Hát még ilyet...
2020. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%
9 azért ez nagyon életszerű... janem.
2020. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Attól, hogy beszélsz vele, nem lesz semmi rossz. De nem véletlenül távoznak emberek az életünkből.

Az hogy vonzol magadhoz valakit, nem önzőség. Mert nem biztos, hogy a párod lesz, de lehettek barátok.

Én elengedtem, hogy görcsösen ragaszkodjak ahhoz, hogy a párom legyen. Azt akarom, hogy valamilyen módon része legyen az életemnek. Ebből persze bármi is lehet, de nem ragaszkodom görcsösen a fehérruhás esküvőhöz... csak akarom, hogy az életem része legyen.

2020. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok.


Nem nagyon érdekel, hogy elhiszitek vagy sem.


Velem történt,meg tudtam csinálni.

Ha akarjátok,ti is megtudnatok.

Annyira nem nehéz, ha nekem is sikerült.


Ahelyett, hogy megprobalnatok, és könnyebb lenne az életetek, inkább engem fikaztok.


És higyjetek el, nekem ez is teljesen mindegy.


Nem azért fordultam annak idején ehhez mert lusta voltam dolgozni, hanem mert pici gyerekkel, nem.voltas lehetőségem.


Ezt a nyereményre írom.



Természetesen utána elmentem dolgozni,ahová szerettem volna.


De én nem magyarázkodom.

Én tudom, tapasztaltam, hogy működik.


Ennyi

2020. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és kell a recept?


Agykontroll könyv elolvasása.

Titok film.


Aztán agykontroll sikerélmények, olvasása, majd napi 3* meditáció.

Domján féle.


És amikor tudod, hogy mész a lottozoba, és azt a sorsjegyet fogod kihúzni amivel az általad m3ghatarozott összeget nyered, akkor az is lesz.


Én hiába mondtam volna magamnak a napi 100 ezret,azt nem hittem volna el.

Csak a napi 10et.

Ennyi...


De az fixen megvolt.

2020. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
40%

Több ezer emberrel foglalkoztam az utóbbi ~10 évben, nagyon sokan próbálták ezt, és hasonló hülyeségeket, legtöbbször rájönnek, hogy baromság, aztán elég sokszor az osztályos kezelés kell, mert pszichózist kapnak, stb.


Te azt gondolod, hogy nem próbálta a fél világ ezt a bullshitet? Koma, ezzel a hülye gondolkodással növünk fel, csak aztán eljut a tudatunk a racionalitásig, ami a mágikus gondolkodás felett áll. Nos, a helyzet az, hogy az emberiség réges régen tudja, hogy ez hülyeség. Vannak ilyen kiégett anyukák (általában mindig ezek), akik ezeket a meséket újra elakarják hinni, de persze bizonyíték sosincs, csak az internetes mesemondás. Miért kell nekem pszichoterápián hallgatni, hogy hány kapcsolat, hány élet, hány ez meg az ment tönkre emiatt? Ha te milliókat varázsolsz közben? Miért nem varázsoltál még, és oldottál meg szociális és társadalmi problémákat? Hmm? Ja, mert csak itt magyarázol.

2020. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

19es gyökérkezdeménynek....még palánta sem vagy tibike.

Nem olvastam végig mindent pont írni akartam a kérdéshez igen működik ez jómagam kiskoromtól fogva alkalom az életben.

Na és miket értem el tudom erre vagy kiváncsi...figyu józsi írom.

Már huszonévesen német luxusautóban ültem amit szintén abból vettem amit te nem hiszel el.

Szerencsejáték.

Nagyon hosszú ideje foglalkozok vele.

Igazából mindegyikkel játszom mindig.

Az esélyem a normál emberhez képest ...hát mit is mondjak neked hogy betudd kódolni az agyacskádba...sokkal sokkal nagyobb.

nem öt szelvényem van sok fajta szerencsejátékból amikből igen komoly összegek estek le.

Ez akkor kezdődött amikor elkezdtem ezt az életben is használni a vonzást.

Amit a játékkal kerestem befektettem.Foglalkoztam már mindennel.Azóta eltelt húsz év már nyugdíjas vagyok...És miből...

sok sok játék fiatalon semmi dolgom játszani játszok még esik le lové néha annyi hogy huhaaa most ebből mi lesz nyaralás vagy egy kocsi...?

Mindegy is.

Az országot még elhagytam pont az ilyen bekorlátozott felfogó képességű emberek miatt mint te.

Ilyenek max dolgoztak nálam amikor még érdekelt a vállalkozások világa sokmindenbe belepróbáltam.

Az a baj a magadfajta jómadarakkal hogy nem tudnak hinni még akkor sem ha ott van vagy történik az orruk előtt.

szóval azóta külföldön élek.

lakás ház két autó van és gondtalan élet.

Néha olvasgatom ezt oldalt de ilyen beszűkült látókörű polgártársat látok írok neki nem csak az ő felfogása létezik élnek még emberek máshogy más hittel és igen élhetnek ebből egészen jól is mint én.

2020. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!