Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztáció, vonzás törvénye...

Manifesztáció, vonzás törvénye Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Nemigazan tudtam hogy milyen kategóriába soroljam, mivel nem vagyok otthon a témában, viszont nagyon szeretném jobban megismerni ezt az egészet.

Párszor volt már hogy bevonzottam egy-egy dolgot és nagyon szeretném ezt tudatosan is alkalmazni.

Minden amit tudtok róla azt írjátok le legyszi, valaszaitokat előre is köszönöm:)


2020. júl. 31. 06:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%

XD Ekkora vetítést LOL


Jó ember, szakmám szerint ezzel foglalkozok. :D Hiába nyomod itt a sódert, mikor napjában 5 ilyen titkon meg domján féle embereken kell segítenem. Egy egyszerű hipnózisba ringatjátok magatokat, aztán lestek, mikor az élet nem igazolja vissza a képzelgést. Szar ez, de hát evvan.


Na, adok 1 rng-t, fogsz tudni nekem nem randomot pörgetni rajta, de felkell venni videóra :D Te, nagy mágus

2020. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%

Pityu neked sok sok évet kívánok nehéz és fáradságos munkával ott ahol vagy.

magam részéről annyi én elvagyok ahol most vagyok nem kell már dolgoznom élem az életem.

Nem állami nyugdíjból élek csak nehogy félreértsd a dolgot.

negyven felett vagyok kicsivel húsz évig csináltam ezt éetvitelszerűen.

Nem tudom akkor biztos az ismerőseim és barátaim akik ismernek nem jól látják ahogy élek.

Mindegy is az ilyen turborambok jó ha megmaradnak kis szorgalmas hangyának nekik ez áll jól.

mész felkelsz dolgozol megmondják mit csinálj kapsz egy kis fizut amit a hónap végén vagy be tudsz osztani vagy nem.

Nem kell neked ezt elhinni.

Lényeg nekem bejött és ha sokáig élek még sokáig fogok szerencsejátékon játszani.

Mérgelődd ki magadd aztán siess aludni mert holnap mész melóba.

2020. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%

Mondom, nem dumálni kell, hanem megmutatni, bizonyítsd be, hogy képes vagy az RNG-t befolyásolni, és világsztárt csinálunk belőled... :D Nem mérgelődöm egyébként, nekem a te fajtád elég jól fizet azért, hogy kiszedjem a szarból.


Nos, hajlandó vagy egy 5perces kisérletre? Vagy csak interneten megy a semmit mondás ? :D

2020. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Persze, tutira emiatt golyóznak be. 🙄🙄

Ne haragudj, de szimplán hülye vagy.

Az ilyen embernek valami pszichózisa van, csak arról valamiért nem írsz...

Előbb hiszem el, hogy a szerelembe őrülnek bele, mint a vonzás törvényébe.

2020. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted a pszichózis, ami nem organikus eredetű, hogy alakul ki? :) Segítek, ilyen fasza téveszmékkel kezdődik. Konkrétan ebben hinni, már maga a pszichózis határát súrolja. Jó reggelt. :)
2020. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
33%

Egyébként semmi komplex dolgot nem kell tenned, csak googlezni a szakoldalak irányában erre "Mágikus gondolkodás"


Mit gondolsz, miért ismeri a szakma ezt így? Miért tekintjük ezt patológiásnak felnőtt korban? Miért szentelünk ennek ekkora figyelmet? Csak nem azért, mert sokan kötnek ki ezzel nálunk? Csak nem azért, mert X idő után minden ilyen, akinek megmarad az egészséges tudata a nap valamennyi részében, hozzánk fordul, mert lesz némi betegség tudata? Vagy esetleg nem-e azért, mert a környezete veszi észre, hogy valami oltári gáz van? Hmmm, tuti nem. Mi hurcoljuk be őket a kórházba, csak úgy! Megakarjuk állítani őket a nagy manifesztációban! :D

2020. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
46%

És, hogy értsd, hogyan lehet ebbe megbolondulni. Először is, tényleg elkell hinni. Többségetek nem hiszi el igazán, csak szeretné.


Nos, mivel az ember egész ügyesen tudja magát "hipnotizálni", egyrészt könnyedén belekerülhet egy olyan téveszme rendszerbe, hogy XY azért történik meg (nem ismerve fel a dolgok valódi természetét), mert ő ezt "vonzotta be". Ha pár jobb élmény kötődik ehhez, akkor rettentően ragaszkodni fog az elképzeléséhez, és annyi csalódás követi majd, hogy emiatt eshet depresszióba, de akár súlyosabb állapotok is kialakulhatnak. Ha rossz élmény kötődik majd hozzá az elején, de még mindig hisz benne, azt fogja gondolni, hogy vele valami nagy probléma van, és ez ugyan úgy depresszióhoz, szorongásos zavarokhoz, és súlyosabb mentális állapotokhoz vezethet.


Ezen kívül, ez egy amolyan "kapudrog", a többi sarlatánság felé, ami az általam "fényevő"-nek becézett állapotba vihet, aka a teljes pszichózisba,"hobbi skizofréniába". Mivel az emberek, -mint mondtam-, remekül tudják magukat is hipnózisba vezetni, csont nélkül élhetnek olyan ál-valóságban, ahol minden "értük", "miattuk" történik, miközben a külső szemlélő látja, hogy csak simán elment a józan esze.


Javaslom, hogy nyugodtan fáradj el a helyi ambulanciára, és mond el nekik, hogy mit gondolsz erről az egészről. Nagyon fognak neked örülni :D


Ezek közismert, és egyébként elég sűrűn előforduló un. "valóság torzítások". Ott van a mágikus gondolkodás mellett, a "vonzás" is. Jól ismert, jól dokumentált. Sajnos sokan félreértették a kvantum mechanika alapvető dolgait, ebből még többen profit orientált csalásokat találtak ki, és a sok keserű ember az internet korában ezekben hinni akar. Van aki egyszerűen kiábrándul belőle, ők azok, akik magasabb IQ, EQ, és SQ-val rendelkeznek. Aztán, vannak azok, akik kevesebbel, az alapvető kritikus gondolkodás hiányzik belőlük, és szépen belebolondulnak ezekbe.


Nem viccből tartja minden felelős, és igazi spirituális (mai néven pszichológia egyébként) azt, hogy az "okkult" dolgokkal nem szabad cimborálni, mert különböző "démonok" fogságába lehet kerülni. Démon = mentális zavarok.

2020. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!